reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ja mam letrox/euthytox na tarczyce. Jodid tylko w ciąży brałam dodatkowo do leku.

Stokroteńko, uściski ci przesyłam. Może jakiś wypad gdzieś z mężem by Cię rozluźnił, jakaś kolacja, kino?
 
reklama
Mamunia myślę że nie . Nie mam na nic ochoty
Kochana a ja jednak mysle, ze tak. Dzisiaj znowu zaczelam lapac dola, ale moj M. powiedzial doac tego! I pojechalismy na basen, pozniej grill z rodzicami i powiem Ci, ze od razu lepiej. Czasami to pomaga odciac sie od problemow :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana a ja jednak mysle, ze tak. Dzisiaj znowu zaczelam lapac dola, ale moj M. powiedzial doac tego! I pojechalismy na basen, pozniej grill z rodzicami i powiem Ci, ze od razu lepiej. Czasami to pomaga odciac sie od problemow :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Dostałam @ to wszystko wyjaśnia
 
@Stokrotenka23 bbędę za Ciebie trzymała kciuk, żebyś w końcu dostała to czego tak bardzo pragniesz to samo @Dagaa11 napisala bym wytrwałości, ale w sumie wiem co to znaczy. Łatwo się mówi, trudniej to zrobić... Przecież przechodziłam przez to.
Dziewczyny czy wy przypadkiem nie jesteście z Warszawy?
 
Hej dziewczyny! U mnie 79 dzień cyklu i piąty dzień z duphastonem...

Jak wam mija weekend? Mam nadzieję, że pozytywnie. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Hej hej :) ja dzisiaj 8 dc i zaczelam testowanie ovu. Kupilam testy z innej firmy i co....i pojawil sie cien. Dostane do glowy z tymi testami ;) zobaczymy, czy jutro kteska bedzie silniejsza. Bo albo te wszystkie testy sa ...... warte, albo moj cykl jest tak rozregulowany, ze szkoda gadac ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej wszystkim [emoji41] jak tam Wam dni mijają? [emoji1]

Migdalove, jak samopoczucie?

Ja w końcu dostałam @, przez tę torbiel spóźniła mi się 3 dni ... Ale torbiel chyba już się wchłonęła, bo jej nie czuję[emoji4]

Pojutrze zaczynam drugi cykl z clo, pierwszy z ovitrelle, zobaczymy jak będzie :)

Dagaa, fakt, najlepiej wyrwać się i "odmóżdżyć"... Mnie ostatnio znowu na rower wzięło, trzeba nad kondychą popracować ;)

Podziwiam Was z tymi testami, mnie to zbyt dodatkowo stresuje, więc nie robię ani tych, ani ciążowych. Dzień przed terminem @ zrobiłam betę po prostu :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry