reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Nic nie słychać za bardzo. Źle się czuję coś, boli mnie brzuch, jestem opuchnieta , brzuch mam jak bania, ogólnie to na nic nie mam ochoty, najlepiej spać bym poszła. Wyjątkowo źle znoszę ten dlugasny cykl jak na mnie.

A tak to nic, czytam trochę co piszecie i tak jakoś nie bardzo mam jak wbić się w temat :eek:dumam czy ja się tu nadaje wogole :dry:
 
reklama
Dobry wieczór :)

Daga będzie dobrze :) Nie stresuj się :)

@mamunia86 pamiętam, że Ty długo stosujesz NPR, to może wiesz ile dni wysokich temperatur może już wskazywać ciążę?
 
Dopiero 14, więc @ pewnie zawita ale nabrałam dziś takiej ochoty na śledzie, że taka myśl mi przemknęła przez glowe heh ;)
Od razu mówię, że w to nie wierzę ale wczoraj było zabawne zdarzenie jak na dachu wylądowały dwa bociany :D
 
Dopiero 14, więc @ pewnie zawita ale nabrałam dziś takiej ochoty na śledzie, że taka myśl mi przemknęła przez glowe heh ;)
Od razu mówię, że w to nie wierzę ale wczoraj było zabawne zdarzenie jak na dachu wylądowały dwa bociany :D
O widzisz, a moze jednak hehe [emoji3]
Chociaż ja w ostatnim cyklu to trzy dni pod rzad tak sie zle czulam... Mialam mdlosci non stop, zawroty glowy tak mocne ze muaialam przymykac oczy i trzymac sie stolu by zlapac rownowage. Serio myslalam ze bede sie z pracy do domu zwalniac i co?! @ najdeszla [emoji23][emoji58]

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
 
Przyszła i do mnie, punktualnie 14 dpo. Ja nigdy nie brałam pod uwagę tych wszystkich symptomów na ciąże, jedynie spozniajaca się@ i brak spadku temp, bo ja też przed @ mam zachcianki i mdłości ;) Niby się teraz nie staramy ale smuteczek jakiś jest. Najpierw muszę ogarnąć sprawy mieszkaniowe i potem możemy myśleć o drugim dzieciatku.

A Wam życzę szybkiego ujrzenia II kresek, @Paaulettt najlepiej to nie doszukiwać się objawów :)
 
Hej Dziewuszki!
A ja dzisiaj dalej sie ludze,ze ,moze sie udalo tym razem, caly czas mnie pobolewa brzuch i dzis tempka mi skoczyla rano o 2 kreski ;) ale to dopieor 20dc - wiec jeszcze tydzien czekania - chyba OSZALEJE:szok:


82doe6ydi6gjrojp.png
 
Hej laski :) ja juz po wizycie. Ogolnie poszlo sprawnie ;) nic zlego sie nie dzieje, ale dostalam skierowamie na badania: prolaktyna, tsh, ft3, ft4, lh, fsh. Dodatkowo dostalam siofor (metformina), castanus na uregulowanie cykli oraz duphaston, ktory mam zaczac brac po pozytywnym wyniku tet owu. Lekarz kazal dalej testowac i powiedzial, ze nie czytac w internecie, ze owulacja po pozytywnym tescie pojawia sie 12-24 godz, tylko dopiero po ok 36 godz. Takze troche rozwial moje watpliwosci :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej laski :) ja juz po wizycie. Ogolnie poszlo sprawnie ;) nic zlego sie nie dzieje, ale dostalam skierowamie na badania: prolaktyna, tsh, ft3, ft4, lh, fsh. Dodatkowo dostalam siofor (metformina), castanus na uregulowanie cykli oraz duphaston, ktory mam zaczac brac po pozytywnym wyniku tet owu. Lekarz kazal dalej testowac i powiedzial, ze nie czytac w internecie, ze owulacja po pozytywnym tescie pojawia sie 12-24 godz, tylko dopiero po ok 36 godz. Takze troche rozwial moje watpliwosci :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom


Hej, ja powiem Ci ,ze wogole juz przestalam w nie wierzyc, caly czas kilka miesiecy sie nimi sugerowalam i nic, a teraz jak pierwszy raz mialam monitoring to powiedziala mi ze owulacje bedzie w ciagu kilku najblizszych godzin a test wyszedl mi 3 dni pozniej czyli teoretycznie 2 lub 3 dni po owulacji,czyli jakby zawsze pokazywaly mi zupelnie w innym czasie. Masakra juz nie wiadomo komu i w co wierzyc, trzeba chyba po prostu miec szczescie ;)
 
Do góry