reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Przyszla i owulacja
1513814987-e00668b3268bc094-aaaaaa.jpeg
Powodzenia [emoji4][emoji4]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj była ostatnia szansa na wzrost temperatury. No i niestety.. czyli nie było owulacji. Kurde!!! Biore ten pierdzielony clostilbelgyt a tu brak owu. No nie no jestem załamana.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj była ostatnia szansa na wzrost temperatury. No i niestety.. czyli nie było owulacji. Kurde!!! Biore ten pierdzielony clostilbelgyt a tu brak owu. No nie no jestem załamana.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję. Ale na pewno dasz radę. W kolejnym cyklu będzie na 100% [emoji5]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj test ciążowy ale niestety jedna wielka smutna krecha [emoji21][emoji21]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję. Ale na pewno dasz radę. W kolejnym cyklu będzie na 100% [emoji5]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem już co mam robić. Może powinnam iść jeszcze raz do lekarza i mu pwoiedzieć że owu nie było.. może powinien mi zmienić ten lek.. nie wiem już co robić.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem już co mam robić. Może powinnam iść jeszcze raz do lekarza i mu pwoiedzieć że owu nie było.. może powinien mi zmienić ten lek.. nie wiem już co robić.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
A długo już bierzesz ten lek? Który to Twój dzień cyklu?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A długo już bierzesz ten lek? Który to Twój dzień cyklu?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Drugi cykl. W zeszłym cyklu piękna owu ale mimo tego nie wyszło. Dziś 16dc ale lekarz w 14dc zauważył płyn i stwierdził że owu była no ale chyba jednak nie :( ja jestem z tych co mocno odczuwają owu a w tym cyklu niestety nie czułam dlatego też byłam zdziwiona że pęcherzyka na usg nie ma . No ale widocznie jednak nie było tej owulacji bo zawsze miałam ładny skok. A teraz 2 dni i temperatura cały czas niska. Ehh

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny, powodzenia z pracą i z .
Wisienka może coś się opoźniło w tym cyklu i jeszcze będzie szansa.
@AniaS35 jak tam testowanie :)?
Na usg byłam i w 10dc był pęcherzyk 13mm a w 14dc już go nie było i ponoć był ten płyn ale innych pęcherzyków lekarz już nie widział także nie ma co sie nastawiać [emoji20]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry