reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Przepraszam. Nie doczytałam. Może rzeczywiście owu już była. Skoro był płyn...

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie to mnie dziwi. Płyn niby był a skoku temparutury nie.. poczytałam na necie i czasem sie zdarza że jest ten płyn bez owu ale skok tempki to chyba bardziej wiarygodny jest i moim zdaniem tej owu nie było. Nie wiem co się stało z ttm pęcherzykiem no ale szansa na ciąże w tym cyklu wynosi 0 [emoji20]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie to mnie dziwi. Płyn niby był a skoku temparutury nie.. poczytałam na necie i czasem sie zdarza że jest ten płyn bez owu ale skok tempki to chyba bardziej wiarygodny jest i moim zdaniem tej owu nie było. Nie wiem co się stało z ttm pęcherzykiem no ale szansa na ciąże w tym cyklu wynosi 0 [emoji20]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się wisienka94. Może w kolejnym się uda. [emoji9] Ja też miałam w tym cyklu wielka nadzieję bo dwa dni temu miałam plamienie i brak @ cały czas a tu zonk [emoji17][emoji17]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się wisienka94. Może w kolejnym się uda. [emoji9] Ja też miałam w tym cyklu wielka nadzieję bo dwa dni temu miałam plamienie i brak @ cały czas a tu zonk [emoji17][emoji17]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Czemu to musi tyle trwać [emoji20]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny, powodzenia z pracą i z .
Wisienka może coś się opoźniło w tym cyklu i jeszcze będzie szansa.
@AniaS35 jak tam testowanie :)?
Eee testowanie? :-) nie no jeszcze dużo czasu bo teoretycznie dziś mój termin @@@ ale w zeszłym cyklu moja @ przesunela sie o 2 dni więc praktycznie spodziewam się jej w sobotę o ile cykl bedzie 28 dni jak to przeważnie bywa lub w poniedzialek jeśli bedzie tak jak ostatnio w 30dc takze poki co cierpliwie czekam ja nie chce robic testów przed @@ bo zawsze dopatrze sie jakiegos cienia i chce juz uniknąć tego typu nieporozumień :-)
U mnie czwartek ponury...no i coraz bliżej świąt ...zastanawiam sie nad prezentem dla córki która ma 10lat może któraś coś podpowie(liczę na to :D) w dzisiejszych czasach prezent dla dziecka to lada wyzwanie kiedy wydaje się ze juz prawie wszystko ma :oo2:
 
Hej!
Nynnus przykro mi, ale póki nie ma @ jest nadzieja!
Aggs działaj!!!
Wisienka94 co Ty przyjmujesz za lek?

Ja świruje. Latam do kibelka jak szalona, sprawdzać, czy aby @ nie przylazla. Dziś termin! W pracy powiedziałam najbliższym współpracownikom, żeby uniknąć noszenia ciężarów. Kolega łazi za mną i wszystkie fotele mi targa :p
Te 2 kreski na teście, ta beta, sprawiły, ze moja paranoja osiągnęła apogeum. Jakie witaminy w 1 trymestrze?
 
reklama
Hej!
Nynnus przykro mi, ale póki nie ma @ jest nadzieja!
Aggs działaj!!!
Wisienka94 co Ty przyjmujesz za lek?

Ja świruje. Latam do kibelka jak szalona, sprawdzać, czy aby @ nie przylazla. Dziś termin! W pracy powiedziałam najbliższym współpracownikom, żeby uniknąć noszenia ciężarów. Kolega łazi za mną i wszystkie fotele mi targa [emoji14]
Te 2 kreski na teście, ta beta, sprawiły, ze moja paranoja osiągnęła apogeum. Jakie witaminy w 1 trymestrze?
Prenatal uno 12 tyg ciąży później od 12 prenatal classic duo z witaminami dha sprawdzone bdb

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry