reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hej!
Nynnus przykro mi, ale póki nie ma @ jest nadzieja!
Aggs działaj!!!
Wisienka94 co Ty przyjmujesz za lek?

Ja świruje. Latam do kibelka jak szalona, sprawdzać, czy aby @ nie przylazla. Dziś termin! W pracy powiedziałam najbliższym współpracownikom, żeby uniknąć noszenia ciężarów. Kolega łazi za mną i wszystkie fotele mi targa [emoji14]
Te 2 kreski na teście, ta beta, sprawiły, ze moja paranoja osiągnęła apogeum. Jakie witaminy w 1 trymestrze?
Niby tak ale wiesz jak to jest... mi lekarz powiedział że mam pójść do apteki i powiedzieć że chce witaminy dla ciężarnych w pierwszym trymestrze. Bralam mamadha.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@wisienka94 głowa do góry kochana tak jak pisalam ciesz się kazdym nowym dniem i nie przejmuj sie póki co ta "niedobra owulacja"wiesz ze cuda sie zdarzają a lekarze to też no ... zależy jaki dzień mają i która nogą wstaną wiem ze może łatwo mi mówić bo nie jestem na twoim miejscu ale w sumie wszystkie sie z tym wzmagamy jedna mniej druga bardziej każda z Nas chcialaby być w ciąży najlepiej od zaraz ale to nie takie.proste wszystko wymaga czasu i cierpliwosci a stres?on napewno nie jest dobrym przewodnikiem w drodze do szczęścia na które czekamy pod postacią dwóch kreseczek
 
Hej!
Nynnus przykro mi, ale póki nie ma @ jest nadzieja!
Aggs działaj!!!
Wisienka94 co Ty przyjmujesz za lek?

Ja świruje. Latam do kibelka jak szalona, sprawdzać, czy aby @ nie przylazla. Dziś termin! W pracy powiedziałam najbliższym współpracownikom, żeby uniknąć noszenia ciężarów. Kolega łazi za mną i wszystkie fotele mi targa [emoji14]
Te 2 kreski na teście, ta beta, sprawiły, ze moja paranoja osiągnęła apogeum. Jakie witaminy w 1 trymestrze?
Zdecydowanie polecam femibion, ma najlepiej przyswajalny kwas foliowy, super skład, którego nie ma raczej w całości w innych tabletkach. :)
1513843801-0c7cceb08c5e9f93-aaaaaa.png

1513843824-f637d6865501f02b-aaaaaa.png

1513843834-dfee73197495b9d7-aaaaaa.png

1513843845-8c0596c7265d38f2-aaaaaa.png


Od 13 tygodnia jest femibion 2. :)
 
@Aggs super, że owulacja będzie! Działajcie. :)
@wisienka94 kurcze szkoda, że ta owulacja jakoś Cię ominęła, ale trzymam cały czas za Ciebie i za wszystkie dziewczyny tutaj kciuki, w końcu musi być dobrze! :)
 
W ogóle to hej wszystkim! [emoji813]
Dzisiaj trochę pospałam, bo film dopiero po pierwszej w nocy się skończył. No i niestety [emoji177][emoji177] nie było, mojemu coś wyleciało do oka, a że te oko ma po wypadku to strasznie go tam drażni więc był za bardzo rozdrażniony. Ale to nic, to nam nie ucieknie.
Dzisiaj 9dc, o 12:00 robię kolejny test owulacyjny, ciekawe jaka dzisiaj wyjdzie kreska.
 
@AniaS35 ups, widziałam termin @ w tabelce, dlatego spytałam:) nie mogę się doczekać swojego, więc czekam na dobre wieści u innych;) w takim razie trzymam kciuki dalej:)
@wisienka94 trzymaj się, następny cykl będzie lepszy. Pisałaś że to dopiero 2 cykl z lekami, może trzeba troszkę dłużej poczekać na efekty. Ja też niedawno miałam bezowulacyjny i stres że coś nie tak. W następnym był już super książkowy skok. Cierpliwości życzę nam wszystkim:) w końcu się uda:)
 
reklama
Witaj! Pewnie, że tak! [emoji813]
Napisz nam coś o sobie. :)
Zapraszam Cię do naszej tabelki tnij.at/starania2018 dopisz się do niej, lub jeśli będziesz miała kłopot z tym to ja mogę zrobić to za Ciebie. :)
No wiec jestem Kasia. Staram sie o 2 dziecko. Synka rodzilam w kwietniu 2012. Z mezem juz 6 cykli walczymy. U mnie problem z zajsciem w ciaze mam przez pcos i niedoczynnosc tarczycy wraz z hasimoto.

Co do tabelki to prosze Ty mnie dopisz:)
 
Do góry