reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Tej piękna dopisz mi imię i miasto. Justyna, Poznań :p

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Dobrze siostro! Już, chwilunia momento. :D
 
reklama
Witam drogie panie. Dzisiaj humor jak pod psem tzn do dupki. Bylismy w sklepie i zostawilismy kolejne 300 zl a lupilismy tylko resztę prezentów. Masakra jakaś, z roku na rok wszystko tak drozeje....aaa z racji że w ciąży nie jestem to zaszalalam i likier kokosowy sobiw kupilam.....
1513852308-abfec58b3200aa1a-aaaaaa.jpeg


f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Chyba też pójdę Twoim śladem [emoji17]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co, ogólnie nie jestem za alkoholem, jedynie co wypiję ze smakiem to jakieś piwko (a tak szczerze to pół xD reszte dopija mój kochany) albo te takie drinki co są w biedronce albo tescow małych butelkach. Ostatnio zastanawiałam się nad winem, ja ogólnie nigdy nie piłam wina, serio, u mnie zawsze kupowali jakieś nieciekawe, ale jestem ciekawa jak carlo rossi, dużo kobiet poleca, któraś piła? Jak to smakuje? Które najlepsze? Chcemy właśnie na święta/sylwestra kupić na spróbowanie, ale ja chyba tylko będę mogła powąchać bo jeszcze nie będzie pewności czy w ciąży jestem czy nie.
Ooooo carlo rossi uwielbiam szczególnie to różowe :-) ja ogolnie alkoholu niet. Czasami przy okazji lapmke wina i to wszystko. Albo wlasnie maly kieliszeczek jakiegos likieru.a piwa ani tym bardziej wódki nie lubię.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Wiesz co, ogólnie nie jestem za alkoholem, jedynie co wypiję ze smakiem to jakieś piwko (a tak szczerze to pół xD reszte dopija mój kochany) albo te takie drinki co są w biedronce albo tescow małych butelkach. Ostatnio zastanawiałam się nad winem, ja ogólnie nigdy nie piłam wina, serio, u mnie zawsze kupowali jakieś nieciekawe, ale jestem ciekawa jak carlo rossi, dużo kobiet poleca, któraś piła? Jak to smakuje? Które najlepsze? Chcemy właśnie na święta/sylwestra kupić na spróbowanie, ale ja chyba tylko będę mogła powąchać bo jeszcze nie będzie pewności czy w ciąży jestem czy nie.
Ja bardzo lubię to nowe truskawkowe. Fakt faktem ono podchodzi trochę pod szampana bo lekko gazowane ale polecam [emoji4]
Dobrze siostro! Już, chwilunia momento. :D


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba też pójdę Twoim śladem [emoji17]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Najwyzej oddam przyszlej szwagiercw jesli szybko uda mi się zajść w ciaze. Ale dzisiaj wieczorem mala degustacja. Plamienia po zabiegu juz mi sie zakonczyly i strasznie mnie kusi zeby sie pokochać w święta.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Ooooo carlo rossi uwielbiam szczególnie to różowe :-) ja ogolnie alkoholu niet. Czasami przy okazji lapmke wina i to wszystko. Albo wlasnie maly kieliszeczek jakiegos likieru.a piwa ani tym bardziej wódki nie lubię.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Ja na wódkę to patrzeć nie mogę a jak czuje zapach to na wymioty mnie zbiera, nigdy nie próbowałam i nie zamierzam próbować. :D A piwko to jedynie lubię tak szczerze desperadosa, ale to raz na ruski rok bo ja ogólnie ograniczam do zera gazowane napoje.
 
Najwyzej oddam przyszlej szwagiercw jesli szybko uda mi się zajść w ciaze. Ale dzisiaj wieczorem mala degustacja. Plamienia po zabiegu juz mi sie zakonczyly i strasznie mnie kusi zeby sie pokochać w święta.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Mi dzisiaj tescik pokazał jedna kreskę a jest 32dc więc ja chyba z tego żalu coś chlupne.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A no to chlupnij ale maly kieliszeczek w razie w bo póki nie ma @ jest nadzieja.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Wiesz w cyklu w którym zaszłam miałam już objawy a teraz się czuje zupełnie inaczej więc się nie nakręcam za bardzo.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na wódkę to patrzeć nie mogę a jak czuje zapach to na wymioty mnie zbiera, nigdy nie próbowałam i nie zamierzam próbować. :D A piwko to jedynie lubię tak szczerze desperadosa, ale to raz na ruski rok bo ja ogólnie ograniczam do zera gazowane napoje.
Mi na widok wodki niedobrze się robi. A jak poczuje to juz w ogole. Jak mozna to pić :-D tak samo po piwie. Jak czasami M sobie po tygodniu pracy strzeli puwko togoszczerze podziwiam. Oblesne to w smaku jest. Z win to tylko slodkie bo tych czerwonych nie lubię.


Swoja drogą kiedys jezdzilam po roznych festiwalach. W Jarocinie bodajze kupilismy wino marki Wino za cale 4.50 zl xD na etykiecie byly niby wiśnie a smakowalo jak migdaly xD

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Do góry