reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

To bylo wrecz straszne. Ja w jednym pokoju badan usg i cisza a w pokoju obok babka na ktg i jeszcze slowa lekarza...."no widze ze czeste juz skurcze no to jedziemy na porodowke" :-(

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Domyślam się co czułaś, ja z tą ciążą pozamaciczną jak trafiłam do szpitala i widziałam te kobiety, które szły na porodówkę, a tym bardziej jak słyszałam płacz maluszków to sama płakałam...
 
reklama
Dzirwczyny. Marek mi zadzwonil i powiedzial że z szefem gadał. Ten się aby zdzwili że jeszcze nie dzwonili bo niby że za dużo mu powiedzieć nie może ale niby że mam się nie martwić. No zobaczymy. Czy czasem mu tego na odczepne nie powiedzial. Ale chyba by mu nie mowil tak jesli by cos bylo nie tak. Sama nie wirm. Chyba za bardzo szukam dziury w calym.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Nie sadze. Jakby cos bylo nie tak powiedzialby ze sorry, ale nie. Nie nakrecaj sie. Ja wiem jak to jest bo sama jestem nakrecaczem, ale w tym wypadku na prawde nie ma sensu :)
 
Ja mam niemile wspomnienia z KTG :-( jak. Ylam przed zabiegiem w szpitalu to na Izbie Przyjęć pelno babek mialo robione KTG wlasnie. Ten dzwiek bijacego serduszka....no dobijal mnie troche. Ale nic moze keidys sie ponownie tego doczekam ze sama bede na KTG lezec.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Doczekasz sie i to nie jakies mityczne kiedys, tylko na pewno niebawem. Ja wczoraj tez zadzialalam i mam wielkie nadzieje:)
 
Co do zareczyn i pierscionka... nie mam pierscionka z zareczyn. Wlasciwie zareczyn tez nie mialam. Ale my jestesmy dziwni z S. Nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze ze poznalam kogos, kto jest tak samo pokrecony jak ja, z kim rozumiem sie bez uzywania slow. Moj S po prostu wreczyl mi pierscionek (piekny ceramiczny) i oswiadczyl, zebym go nosila, dopoki nie przyjedzie po mnie zabrac mnie do Stanow. I tak go nosilam. Przyjechal, zalozylismy sobie srebrne obraczki tymczasowe obiecujac sobie nawzajem, ze na starosc bedziemy sie wymieniac protezami zebow. Teraz w koncu doczekalismy sie i niebawem slub. Obraczki beda tytanowe. Zareczyny S planowal na pustyni na naszych wakacjach w Maroku, ale zamowiony pierscionek nie przyszedl. Dodam, ze bylo to rok po tym, jak nosilam juz ten ceramiczny.
 
Co do zareczyn i pierscionka... nie mam pierscionka z zareczyn. Wlasciwie zareczyn tez nie mialam. Ale my jestesmy dziwni z S. Nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze ze poznalam kogos, kto jest tak samo pokrecony jak ja, z kim rozumiem sie bez uzywania slow. Moj S po prostu wreczyl mi pierscionek (piekny ceramiczny) i oswiadczyl, zebym go nosila, dopoki nie przyjedzie po mnie zabrac mnie do Stanow. I tak go nosilam. Przyjechal, zalozylismy sobie srebrne obraczki tymczasowe obiecujac sobie nawzajem, ze na starosc bedziemy sie wymieniac protezami zebow. Teraz w koncu doczekalismy sie i niebawem slub. Obraczki beda tytanowe. Zareczyny S planowal na pustyni na naszych wakacjach w Maroku, ale zamowiony pierscionek nie przyszedl. Dodam, ze bylo to rok po tym, jak nosilam juz ten ceramiczny.
No to faktycznie oryginały z was :-) a fajnie w tym Maroko było? :-)





f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
@StarAnia gratuluję :) Dobrze masz, że ktoś za Ciebie te ciężkie foteliki dźwiga :) A co myslisz o Maxi Cosi AxissFix? Do kiedy tyłem dziecko powinno w nim jeździć?

@wisienka94 może faktycznie owu była, no teścik typowo pozytywny. Obyś szczesliwie się zaskoczyła w tym cyklu :)

@Elodia trzymam kciuki za pracę :) Udanej degustacji likierku :)

@Migdalove ja uwielbiam wino :) A Carlo Rossi polecam jeszcze czerwone słodkie Sweet Red z kostką lodku mniam :)
Ja wypije i wytrawne i pół i słodkie, wódkę też piłam i piwo też, bez soku oczywiście ;)
Ja niestety zaczęłam wcześnie pić alkohol. Papierosa sprobowalam po 18 r.z.
Teraz już wiem jak wyglądasz ;) Może kiedyś wpadnę na Ciebie w mieście to Cie zagadam hehe :)

Co do pierwszej@ to ja dostałam bardzo późno w stosunku do Was, bo miesiąc przed 15 urodzinami :D Może to przez środowisko w którym się wychowywalam i fakty genetyczne, bo mama też późno dostała.

Jadę na ostatnie zakupy przedswiateczne, bo paczki mi nie dojda do jutra, masakra :(
Axissfixa nie polecam właśnie dlatego, że za krótko tyłek. Co do tego ile powinno jeździć tyłem... Im dłużej tym lepiej. W Norwegii obligatoryjnie do ukonczenia 4 roku życia i z tym sie zgadzam. Moja córa będzie jeździła tyłem min 5 lat.
 
No to faktycznie oryginały z was :-) a fajnie w tym Maroko było? :-)





f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Super bylo :) polecam bardzo, bo nie jest drogo, a na prawde warto. Poszlismy tez w gory w tenisowkach, bo na spontanie. Myslalam, ze zycir stracimy bo buty plaskie, sliskie w skaly mokre bo wszwdzie strumienie i wodospady byly. Poszukam zdjec to wkleje jakies fajne. Ale bylo super. Miesiac temu bylismy tu u nas nad morzem. Ponad godzine rzucalismy kamieniami bo zalozylismy sie kto trafi w skalke. Wywichnelam sobie ramie... ale tez bylo super. Zbieralismy tez na plazy rybie truchla.
 
Kochane z powodu braku odpowiedzi ponawiam pytanie ...
Co proponujecie jako prezent pod choinke dla dziesięciolatki nie mam pomysłu bo wydaje mi się że moja mała to już wszystko ma o_O:(
 
reklama
Do góry