reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
musialabym sie obudzic. a wstaje na siku ale ide jak zombie i padam do lozka dalej jak zombie;p kupie paski i przetestuje.
ale jem w dzien wszystko i nie przekraczam tych 140... a przy takich cukrach na czczo tez nic nam nie zrobia bo do insuliny trzeba miec 120 bodajze... bo za niski cukier jest rownie niebezieczny. dieta i kontrola tyle nam narazie pozostaje.
Malina ja już nie jestem w ciąży bo jak pamiętacie to poroniłam ostatnio i dziś byłam u gina i dała mi tabletki na zbicie cukru bo mam tak samo jak ty z tym cukrem naczczo problem .Więc skonsultujcie dziewczyny ten cukier bo dla ciężarnych jest normą do 90 .
 
Malina ja już nie jestem w ciąży bo jak pamiętacie to poroniłam ostatnio i dziś byłam u gina i dała mi tabletki na zbicie cukru bo mam tak samo jak ty z tym cukrem naczczo problem .Więc skonsultujcie dziewczyny ten cukier bo dla ciężarnych jest normą do 90 .
tak tak ja wiem. we wtorek bede miala wizyte zobacze co sie dowiem. cukrzyce nie ja pierwsza i nie ostatnia mam. o ile sie orientuje diabetolodzy pilnuja dieta na poczatku aby cukry utrzymac jak najnizej i dopiero insulina w niewielkiej dawce jak są na czczo 120 wzwyż.
ja sprobuje zjesc cos zaraz... i jak wstane na siku to jest zwykle kolo 4 zmierze i znow cos dojem.
mozee mi pomoze.
 
Nadal się stresuje, bo 2 ciążę obumarly w 9 tygodniu mimo bijacego serduszka :( jeżeli 31.12.2018 nadal będzie biło serduszko i ciążę będzie rozwijać się prawidłowo to dopiero wtedy uwierzę, że może się udać
Ojejku - mogę wiedzieć co było przyczyna ?
Ale teraz już musi być dobrze! ❤️
 
Malina ja już nie jestem w ciąży bo jak pamiętacie to poroniłam ostatnio i dziś byłam u gina i dała mi tabletki na zbicie cukru bo mam tak samo jak ty z tym cukrem naczczo problem .Więc skonsultujcie dziewczyny ten cukier bo dla ciężarnych jest normą do 90 .
Przykro mi Kasiula :( tule mocno ❤️
 
Jestem po [emoji4] wczoraj o 14.15 przyszła na świat Pola [emoji173]️ 4060g 58cm. Po wtorkowej nieudanej indukcji porodu wczoraj zapadła decyzja o cc- główka za wysoko, duża waga na usg i cukrzyca ciążowa, to wszystko zadecydowało o cesarce. Jestem już po pionizacji, ale jest ciężko... Czekam aż przywiozą kluske [emoji6]
Zobacz załącznik 924753
Gratulacje! Śliczna kluska :)
Podczytuję Was czasem ale też widzę mnóstwo nowych staraczek - fajnie :)
Czekam na @Kasienka3b , @Fleur86 i @leeleeth - dziewczyny wciąż mam kciuki zaciśnięte!
dawno nie widziałam @flor87 zaciążyła?
@IrenaX wiem co czujesz, pamiętam Twoją historię, ja przeżywałam wrzesień ale łatwiej było to znieść z myślą, że mam moją małą w brzuchu, myślałam że już się nie doczekam a marzec już tuż tuż...
@paulina1994 dobrze doczytałam, można gratulować? @martoosia04 nie jestem na bieżąco ale myślałam, że już się udało?
@Maliina fajnie, że zajęłaś się kalendarzem :)
 
reklama
Do góry