reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Ja mam dzisiaj mętlik w głowie 19dc a mam 28d i mam śluz rozciągliwy ale z mlecznym . Owulacja to nie jest bo rano wyszedł mi test i kreska kontrolna była słaba:hmm:
 
reklama
Hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo. Dlaczego przenosimy sie do nowego wątku? @Migdalove co u Ciebie? Dodaj mnie prosze do rabelki: dagmara 25 lat rybnik 4 cykl, nastepna @ 3.03, 1 corka.
Co u was dziewczyny? Dajcie znac :)
Ja dzisiaj bylam u gina z tymi moimi wynikami- dostalam euthyrox 25 bo tsh mam 2.5, zrobil monitoring- pecherzyk 20 mm dzisiaj dzialamy, a od jutra przerwa ze starniami az do kolejnych plodnych, bo moj ma w czwartek ten zabieg, o ktorym kiedys pisalam. Poza tym wyniki troche rozjechane, ale to walsnie przez tarczyce. Dalej mam brac metformine i ovarin. W ogole w tym miesiacu nie mysle o starniach, co ma byc to bedzie. :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo. Dlaczego przenosimy sie do nowego wątku? @Migdalove co u Ciebie? Dodaj mnie prosze do rabelki: dagmara 25 lat rybnik 4 cykl, nastepna @ 3.03, 1 corka.
Co u was dziewczyny? Dajcie znac :)
Ja dzisiaj bylam u gina z tymi moimi wynikami- dostalam euthyrox 25 bo tsh mam 2.5, zrobil monitoring- pecherzyk 20 mm dzisiaj dzialamy, a od jutra przerwa ze starniami az do kolejnych plodnych, bo moj ma w czwartek ten zabieg, o ktorym kiedys pisalam. Poza tym wyniki troche rozjechane, ale to walsnie przez tarczyce. Dalej mam brac metformine i ovarin. W ogole w tym miesiacu nie mysle o starniach, co ma byc to bedzie. :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Czasem jak się odpuści to łatwiej "zaskoczyć":-)
Powodzenia w staraniach i zeby Twoj mąż/partner łagodnie przeszedł zabieg!

A ten wątek powstał chyba dlatego ze w tamtym tabelka się gubiła ;-) a tu jest w pierwszym poście, pod ręką.
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo. Dlaczego przenosimy sie do nowego wątku? @Migdalove co u Ciebie? Dodaj mnie prosze do rabelki: dagmara 25 lat rybnik 4 cykl, nastepna @ 3.03, 1 corka.
Co u was dziewczyny? Dajcie znac :)
Ja dzisiaj bylam u gina z tymi moimi wynikami- dostalam euthyrox 25 bo tsh mam 2.5, zrobil monitoring- pecherzyk 20 mm dzisiaj dzialamy, a od jutra przerwa ze starniami az do kolejnych plodnych, bo moj ma w czwartek ten zabieg, o ktorym kiedys pisalam. Poza tym wyniki troche rozjechane, ale to walsnie przez tarczyce. Dalej mam brac metformine i ovarin. W ogole w tym miesiacu nie mysle o starniach, co ma byc to bedzie. :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie tarczyca straszne zmiany robi e organizmie tzn, badani A wychodza w cały świat. Zdrówka dla meza :)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tabelka zaktualizowana! :D
Proszę informować mnie jakby wystąpiły jakieś błędy, dziękuję. <3
 
Jutro walentynki dziewczyny , może któraś z nas dostanie prezent w postaci dwóch kreseczek na tescie [emoji4][emoji4]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo. Dlaczego przenosimy sie do nowego wątku? @Migdalove co u Ciebie? Dodaj mnie prosze do rabelki: dagmara 25 lat rybnik 4 cykl, nastepna @ 3.03, 1 corka.
Co u was dziewczyny? Dajcie znac :)
Ja dzisiaj bylam u gina z tymi moimi wynikami- dostalam euthyrox 25 bo tsh mam 2.5, zrobil monitoring- pecherzyk 20 mm dzisiaj dzialamy, a od jutra przerwa ze starniami az do kolejnych plodnych, bo moj ma w czwartek ten zabieg, o ktorym kiedys pisalam. Poza tym wyniki troche rozjechane, ale to walsnie przez tarczyce. Dalej mam brac metformine i ovarin. W ogole w tym miesiacu nie mysle o starniach, co ma byc to bedzie. :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej! :) Przenosimy się do nowego wątku ze względu na tabelkę. :)
A co u mnie, ostatnio dziwna sprawa. w 21 sc (2 lutego) pokazały mi się piękne dwie kreseczki, niestety w terminie @ już tylko jedna, no i teraz u mnie 3dc. :) W piątek wizyta u ginekologa, zobaczymy co dalej. Też biorę euthyrox 25. ;)
Trzymam mocno za Ciebie kciuki! ;)
 
Jutro dodam jeszcze tabelkę z dziewczynami, które już są w ciąży. :) No i trochę ją upiększę. :D A teraz zmykam do łóżka, będziemy oglądać film. :)
 
reklama
Do góry