reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Owulacja następuje w ciągu 24 do nawet 48 godzin, czyli może być za godzinę albo np za 40. Chyba, że w ulotce jest inaczej napisane. U siebie zauważyłam, że najczęściej mam owu ok.12godz od PIKu.


Sama się zastanawiam jak to jest z tym płynem bo jeśli dobrze moją Ginkę zrozumiałam to bez owu żadnego płynu by nie było. Ja teraz nie miałam ani pęcherzyków ani płynu ale piękne endo , jak co cykl ;)
I niestety nawet w bezowulacyjnych cyklach testy bywają pozytywne, u mnie w takim przypadku pozytywne wychodzą nawet przez tydzień.
Mnie zdziwiło, że powiedziała, że pęcherzyka nie ma a powinien być ok 18mm, nie widzi żeby owu byla ale jest płyn. I dała na betę skierowanie... Ale to już nie ważne. Na razie odkładamy starania...
 
reklama
Mnie zdziwiło, że powiedziała, że pęcherzyka nie ma a powinien być ok 18mm, nie widzi żeby owu byla ale jest płyn. I dała na betę skierowanie... Ale to już nie ważne. Na razie odkładamy starania...
Dopiero doczytuję.. Dlaczego odkładacie?
Moim zdaniem to ta lekarz mało precyzyjna bo widziałam, że endometrium też sporo rosło podczas jednej wizyty.
 
Ostatnia edycja:
Zdecyduje się po nowym roku na niego albo na in vitro. Ktoś miał może kiedyś laparoskopię ?
Moja koleżanka miała, gin powiedział, że wiele dziewczyn zachodzi od razu po zabiegu.
Nie bój się zabiegu.
Może Tobie też się poszczęści i już w styczniu bedziesz śmigać w ciąży :)
Może spróbuj najpierw z laparoskopią, a jak nie pomoże to dopiero in vitro?
 
H
Hej🙂 laparoskopii nie miałam ale słyszałam że często pomaga, że dziewczyny które miały zachodzily szybko w ciążę. Ja też się chyba wybiorę po nowym roku. Się zdecyduję na laparoskopie i zobaczę czy wszystko jest ok
Tez tak slyszlam i gdyby nie ten męski czynnik to Juz bym biegła się rejestrować..a w grudniu mąż robi badania i wtedy zadecyduje bo Jak u niego nic się nie zmieni to będzie i tak ciężko nawet jakbym miała już dwa drożne jajowody po laparo 😉
 
Tez tak slyszlam i gdyby nie ten męski czynnik to Juz bym biegła się rejestrować..a w grudniu mąż robi badania i wtedy zadecyduje bo Jak u niego nic się nie zmieni to będzie i tak ciężko nawet jakbym miała już dwa drożne jajowody po laparo 😉
U mojego męża też wyszła słaba ruchlwosc próbujemy naprawić to witaminami juz 3miesiac zaraz będzie i mamy sprawdzić czy coś te witaminy pomogly troche czy nie. Się okaże i wtedy sie zastanowię nad laparoskopia narazie jeszcze myślę że poczekam
 
reklama
Dopiero doczytuję.. Dlaczego odkładacie?
Miim zdanie to ta lekarz mało precyzyjna bo widziałam, że endometrium też sporo rosło podczas jednej wizyty.
Mój mąż po powrocie z podróży poślubnej trafił do szpitala z rwa kulszowa. Od 4 lat ma problemy z kręgosłupem, groziła mi operacja. Teraz od 3miesiecy jest na l4, rehabilitację się a jest tylko gorzej. Jakbym zaszla w ciążę i poszła na l4 to nie damy rady finansowo. A jesteśmy w trakcie kupna mieszkania...
 
Do góry