reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Wiesz w moim wpisie nie chodziło o to że ja dmucham na wszystko bo tez jemu normalnie tylko poprostu wiecej warzyw staramy się jeść pizzy tez raz na jakis czas nie odmawiamy siebie. Alkoholu nie pije nie dla tego ze nie chce tylko nie moge ze względu na moje
abletki przy ktorych nie mogę pic alkoholu. Nie mam jakiegos strasznego fioła na punkcie zdrowego az tak jedzenia żyjemy normalnie jak mam zajść w ciążę to znajdę jeśli nie to nic mi nie pomoże 😕 myślę że to jest gdzieś na gorze zapisane co jest komu dane... Więc nie nie szaleje na tym punkcie 😂

Nawet nie śmiałam sugerować że twój wpis sugerował zbytnie dmuchanie itd. po prostu mi chodziło o to że po prostu robimy wszystko co w naszej mocy, witaminy ,dobra dieta, ruch itd... a niesprawiedliwe jest to że inne nic nie robią a po prostu wychodzi. Tylko o to mi chodziło :)
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj rano test :p chyba widzę druga jasniutka kreseczkę ale nie chcę sobie wmawiać. Chociaż jak wyszłam na dwór to od razu widać różowa poświatę paseczka. Jutro powtórzę test dla pewności a w poniedziałek pójdę na pobranie krwi zobaczymy czy to moja wyobraźnia czy jednak nie :) nie chcę się napalać bo jak na razie jeszcze to do mnie nie dociera :o
 
Hej. Staramy się z mężem o 3 dziecko już 8 msc. Od 3 cykli robię testy owulacyjne ok godziny 16. Od 2 cykli jestem na duphastonie . Mam krótka fazę lutealna . Mam nadzieję ,że w końcu się uda .
 
Nawet nie śmiałam sugerować że twój wpis sugerował zbytnie dmuchanie itd. po prostu mi chodziło o to że po prostu robimy wszystko co w naszej mocy, witaminy ,dobra dieta, ruch itd... a niesprawiedliwe jest to że inne nic nie robią a po prostu wychodzi. Tylko o to mi chodziło :)
Nie chodziło mi o to😉 masz bardzo dużo racji w tym co piszesz sama jestem wściekła że życie jest takie niesprawiedliwe 🤔
 
W
Hej. Staramy się z mężem o 3 dziecko już 8 msc. Od 3 cykli robię testy owulacyjne ok godziny 16. Od 2 cykli jestem na duphastonie . Mam krótka fazę lutealna . Mam nadzieję ,że w końcu się uda .
Witam a robiliście już jakieś badania? Jeśli nie to może warto by było zrobić? W końcu napewno się uda każda z nas w to wierzy i myślę że każda z nas w koncu doczeka tej chwili
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj rano test :p chyba widzę druga jasniutka kreseczkę ale nie chcę sobie wmawiać. Chociaż jak wyszłam na dwór to od razu widać różowa poświatę paseczka. Jutro powtórzę test dla pewności a w poniedziałek pójdę na pobranie krwi zobaczymy czy to moja wyobraźnia czy jednak nie :) nie chcę się napalać bo jak na razie jeszcze to do mnie nie dociera :o
Po cichu ci gratuluję i strasznie się cieszę razem z tobą 🙂🙂 nawet blada kreska to wiadomo że jest już to co trzeba😃
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj rano test :p chyba widzę druga jasniutka kreseczkę ale nie chcę sobie wmawiać. Chociaż jak wyszłam na dwór to od razu widać różowa poświatę paseczka. Jutro powtórzę test dla pewności a w poniedziałek pójdę na pobranie krwi zobaczymy czy to moja wyobraźnia czy jednak nie :) nie chcę się napalać bo jak na razie jeszcze to do mnie nie dociera :o
Oliwka ciesz się, dobrze Ci to zrobi:))))
 
reklama
W

Witam a robiliście już jakieś badania? Jeśli nie to może warto by było zrobić? W końcu napewno się uda każda z nas w to wierzy i myślę że każda z nas w koncu doczeka tej chwili
Miałam robiona tylko prolaktynę po porodzie teraz niedawno. Żeby sprawdzić czy może przez to. A tak to faktycznie raczej krótka faza ,bo jeśli mam pozytywny test 18 ,to do 19-20 owulacja. A okres tydzień później dostaje. 🤷
 
Do góry