reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Mam nadzieję że Wam się udało bądź dobrej myśli. A co do diety mój mąż odkad zaczęliśmy się starac to zmienił żywienie tak sam z siebie bo jak to ujął chce być świadomy i odpowiedzialny więc zaczął jeść też więcej warzyw i owoców i sam stwierdził że się lepiej czuje jakiś bardziej pobudzony i regularnie też ćwiczy 😉 ale jak każdy nie omawiamy sobie czasem smakołyków jak nas najdzie😁
 
reklama
To w takim razie nie wiem czy to od tabletek czy tak od czegos. A moze inna dawka u mnie i moze boli nie wiem. A kiedy masz robić test?
Owulacyjny robię jeszcze przynajmniej przez 5 dni,a ciążowy nie wiem . Jak tabletki wcześniej się skończą i @ nie dostanę wcześniej to wtedy. Ale zapewne znów dostanę @ i test nie będzie konieczny 😭
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj rano test :p chyba widzę druga jasniutka kreseczkę ale nie chcę sobie wmawiać. Chociaż jak wyszłam na dwór to od razu widać różowa poświatę paseczka. Jutro powtórzę test dla pewności a w poniedziałek pójdę na pobranie krwi zobaczymy czy to moja wyobraźnia czy jednak nie :) nie chcę się napalać bo jak na razie jeszcze to do mnie nie dociera :o

Gratuluje nawet jasnej kreseczki 😘
 
Owulacyjny robię jeszcze przynajmniej przez 5 dni,a ciążowy nie wiem . Jak tabletki wcześniej się skończą i @ nie dostanę wcześniej to wtedy. Ale zapewne znów dostanę @ i test nie będzie konieczny 😭
Nie koniecznie staraj się myśleć pozytywnie to może przyciągniesz te dwie kreseczki😃 ja się staram myśleć pozytywnie ale różnie to mi wychodzi...
 
Miałam robiona tylko prolaktynę po porodzie teraz niedawno. Żeby sprawdzić czy może przez to. A tak to faktycznie raczej krótka faza ,bo jeśli mam pozytywny test 18 ,to do 19-20 owulacja. A okres tydzień później dostaje. 🤷
To faktycznie bardzo krótka :( Z tego co obiło mi się obiło o uszy to powinna ona trwać conajmniej 10 dni... A lekarz podjął jakieś kroki w celu wydłużenia tej fazy??
 
Dziewczyny a czy wam po dupku bolą jajniki i brzuch? Ja biorę dziś już chyba 3 dzień 2razy dziennie i jakoś mnie troche pobolewa
Ja po duphastonie czuje, że wgl mam owulacje, że jajniki pracują :) chociaż w tym cyklu bolał mnie brzuch tak ciągnął w dół więc już miałam nadzieję... dużo dziewczyn pisze też, że ma krwawienia ból piersi ja po odstawieniu po prostu dostaje @ za 4 5 dni czyli wg apki ok :)
 
Ja po duphastonie czuje, że wgl mam owulacje, że jajniki pracują :) chociaż w tym cyklu bolał mnie brzuch tak ciągnął w dół więc już miałam nadzieję... dużo dziewczyn pisze też, że ma krwawienia ból piersi ja po odstawieniu po prostu dostaje @ za 4 5 dni czyli wg apki ok :)
To ja w trakcie brania dostałam @ teraz zwiększam dawkę do 2 tabletek. Tylko nie wiem jak brać czy tabletka rano tabletka po południu czy 2 naraz ?
 
reklama
Nie koniecznie staraj się myśleć pozytywnie to może przyciągniesz te dwie kreseczki😃 ja się staram myśleć pozytywnie ale różnie to mi wychodzi...
Ja też próbowałam i ciągle to samo. Dlatego także teraz nastawiam się na @ a wolę być mile zaskoczona ,niż znów rozczarowana.
 
Do góry