reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Powiem Ci ze ja się cieszę ze je mam bo jak sama gotowałam to nie zwracałam uwagi na przyprawy na produkty co wolno a czego unikać. Teraz już z racji tego ze wiem co jeść sama komponuje sobie posiłki wiec już można powiedzieć poradnik dla mnie nie przydatny. Co się dowiedziałam to już wiem. Są tam przepisy, właśnie ciekawości co i jak na co wpływa, takie screeny jak na instalatory z Akademi płodności jak dziewczyny dzięki tymi ebookowi wyszły na prosta bo i badania w normie i ciąża jest. Gdyby ktoś mi tylko wcześniej powiedział jakie tam są produkty co unikać a czego nie co stosować to bym pewnie go nie kupiła. Bo później w gruncie rzeczy chodzi o to żeby jeść posiłki pełne warzyw i owoców koktajle dużo białka, ryb, owsianki, dodatkowo zarodki pszenne, komosa ryżowa, kasze, kurkuma czarnuszka bazylia oregano, mąka żytnia, suszone owoce, orzechy, słonecznik, sałatki, puddingi na mleku miglalowym, nasiona chia i siemię lniane, itp. Tak w skrócie😀 dzięki jemu napewno zdrowo się odżywiam , do pracy zabieram jedzenie które sama wcześniej zrobię a nie kupuje czasami MC jak to czasami miało miejsce bo brak czasu w pracy. Fakt ze na początku żeby zrobić śniadanie i drugie do pracy zajmowało mi to dosłownie 40 min. Ale teraz z racji tego wiem już co to chwila 😀 ja polecam ale dla osób które naprawdę gotują bo jak nie to pieniądze w błoto wyrzucone.
Dziękuje za odpowiedz i informacje 😉 jeżeli chodzi o mnie to raczej staram gotować się w domu ale są to normalne obiady...kotlety makarony, kurczak itd. Lubię szybkie dania wiec raczej sobie odpuszczę zakup tego ebooka. Tymbardziej ze zdarza nam się jeść na mieście z braku czasu..niestety😔😕. A do pracy ja biorę owoce jem z jogurtem kanapka a moj idzie do baru zakładowego i je tam śniadanie wiec faktycznie pieniądze bym wyrzuciła w błoto. Dzięki jeszcze raz 😜😉 pozdrawiam
 
reklama
Hej Dziewczyny.
Tak czytam te wszystkie fora o staraniach i testowaniu i trochę nie ogarniam i nie rozumiem.
Przy pierwszym dniu cyklu już wszyscy pytają kiedy testujesz, tylko po co?? Po co planować kiedy zrobić test ciążowy? Zrobić jak nie przyjdzie okres a jak przyjdzie okres to nie ma co testować. Mam wrażenie że wszystkie dziewczyny tutaj same się nakręcają tymi planami testowania zamiast skupić się na życiu, przytulankach z mężem itp a potem są strasznie załamane jak znowu się nie uda, albo dopatrują się cienia cienia cienia drugiej kreski na teście bo jest o wiele za wcześnie na to, żeby w ogóle kreska się pojawiła.
I powiem wam nawet jedną ciekawostkę którą usłyszałam ostatnio od ginekologa.
Nie powinno się robić testów ciążowych przed terminem okresu bo może tak być że test wyjdzie pozytywny a potem pojawi się normalny okres i po ciąży nie będzie śladu i kobieta zadaje sobie pytania dlaczego tak się stało a to jest zupełnie normalna sytuacja. Podobno wiele z nas już było w ciąży i nawet o tym nie wiedziało bo ciąża nie utrzymuje się i dostajemy normalnego okresu.
Trochę się rozpisałam ale może warto byłoby odpuścić trochę???
Powodzenia!
Niektórzy po prostu bardzo chcą mieć dzidziusia. I starają się zrobić wszystko by się upewnić czy się udało.
Ja podchodzę na luzie, może dlatego, że udało mi się szybko zajść w ciąże. Niestety poroniłam. Przy kolejnych naszych staraniach staram się też podejść a luzie.
 
Dziewczyny ,pisze w nocy 😁,a od wieczora mam tak jakby klocie prawego jajnika. Nie kloje mnie nom stop tylko łapie i przerywa ,łapie i przerywa . Kurde nie wiem co się dzieje. 🤷Miałyście moze tak ?
 
Dziewczyny ,pisze w nocy 😁,a od wieczora mam tak jakby klocie prawego jajnika. Nie kloje mnie nom stop tylko łapie i przerywa ,łapie i przerywa . Kurde nie wiem co się dzieje. 🤷Miałyście moze tak ?
A ja dzisiaj jestem w 28dc i tez mnie boli tylko tak jak na owulacje moze to juz zapowiedz zbliżającego się okresu...
 
A ja w sobotę się trochę wyluzowalam impreza Andrzejkowa i jeszcze miałam owulacje w sobotę lub niedzielę ale raczej w niedziele bo jajnik mnie pobolewa i było przytulanko i zobaczymy co z tego bedzie
 
Mnie kilka dni temu bolał brzuch jak na owulację,a od wczoraj właśnie wieczorem tak delikatnie kluje i puszcza. Ale od 2 dni biorę duphaston 2x1.
 
Mnie kilka dni temu bolał brzuch jak na owulację,a od wczoraj właśnie wieczorem tak delikatnie kluje i puszcza. Ale od 2 dni biorę duphaston 2x1.
Ja juz od 2dni wlasnie nie pije duphastonu... A pobolewa mnie brzuch jak na owulacje i plecy mnie też bolą więc nie wiem co jest ale może przyjdzie nieszczesna @
 
Dzien dobry :-)
U mnie jeszcze szaro na dworzu i dosc zimno. No ale czego oczekiwac, grudzien mamy..cieplo nie bedzie...;-)
Dzis dc 20, wyskoczyl mi jakis pypec na twarzy..jak u nastolatki o_Opiersi takie nijakie..przy dotyku delikatnie pobolewaja.

A ja dzisiaj jestem w 28dc i tez mnie boli tylko tak jak na owulacje moze to juz zapowiedz zbliżającego się okresu...
a jakiej dlugosci masz cykle?
 
reklama
Do góry