reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Hej dziewczyny ;) to mój pierwszy post na forum albowiem rozpoczynam starania o upragnione dzidzi 😅. Straszą, ze prosto nie będzie bo PCOS 😞nie ułatwia ... testy owulacyjne przez moja chorobę cały miesiąc wychodzą pozytywne 🤓 wiec pod okiem lekarzy z symulacja owulacji i monitoringiem cyklu - zaczynamy mam nadzieje krótka przygodę ze staraniami 🍾😇 Strasznieeeee jestem podekscytowana a zarazem zdenerwowana chociaż wiem ze z takim napięciem będzie ciężej.... 3 majcieee kciuki 🥰
Heeej ☺️
powiem Ci ze jedziemy na jednym wózku. Teraz jest mój 2 cykl stymulowany🙃 liczę na to ze Tobie się szybciej uda☺️ U mnie w drugim cyklu z racji podwójnej dawki męczyły mnie mdłości i uderzenia gorąca. Jednak czego się nie robi dla dzidzi 🤗
3 mam kciuki 😃
 
Dopiero zaczynamy starania więc nie mam presji, chyba zresztą bardziej bym wolała jeszcze te letnie miesiące przechodzić z mniejszym brzuchem ;) moje przygotowania to jak na razie branie mamadha premium i zrobiłam pakiet badań dla ciężarnych
 
Zobaczymy jak wyschnie ale chyba coś widac
 

Załączniki

  • 20200206_173740.jpg
    20200206_173740.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 165
Cześć dziewczyny 😃 szukałam jakieś fajnego forum dla staraczek i znalazłam... Z czego się bardzo cieszę. Mam synka 6scio letniego i teraz staramy się o rodzeństwo. Rok czasu i nic, ale mamy niestety utrudnienia ponieważ mąż 2tyg w delegacji i potem tydzień w domu. Tak więc... Mogę do was dołączyć?? ☺️
 
reklama
Do góry