reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dobra wyszłam z gabinetu, tamten pęcherzyk stoi na 19mm, ale jest drugi 25mm i dostałam zastrzyk! Jestem mocno zaskoczona, bo czułam że już wszystko przepadło
Jaki zastrzyk musiałaś kupić? Ile kosztował? W przyszłym miesiącu mnie to czeka. Ile po zastrzyku trzeba odbyć stosunek?
Ja już wiem że nie warto Nic odkładać na później :/ urodziłam corcie w 2011 roku i tak długo zwlekalam z drugim Bo zawsze było jakieś "ale"...A teraz mam problem żeby zajść..
Niestety znam to... Mam 7 letnią córkę i też czekaliśmy... A to awans, a to mieszkanie, a to zrobiło nam się wygodnie jak miała 5 lat i teraz znowu obudził się ogromny instynkt macierzyński...
 
reklama
Hej dziewczyny mam Pytanie, czy możliwe jest ze krwawienie implantacyjne jest na brąz bardzo małej ilości na papierze 9 dni po owulacji i tylko w tym momencie odrobine, więcej się to nie powtórzyło i po zagnieżdżeniu jest wydzielane Hcg, ale po jakim czasie jest wyłapywane w teście ciążowym
Jest mozliwe. Hcg zaczyna byc wytwarzane po zagniezdzeniu. Wiem co Ci chodzi po glowie ;) Ale jesli to byloby TO, i tak poczekaj do terminu @ taka moja rada, a zrobisz jak zechcesz. Pozdrawiam.
 
Jaki zastrzyk musiałaś kupić? Ile kosztował? W przyszłym miesiącu mnie to czeka. Ile po zastrzyku trzeba odbyć stosunek
Mąż kupował pregnyl płacił około 100 zł za 2 (mieliśmy dawkę 10000) ale wcześniej szukaliśmy w rożnych aptekach bo ciężko było dostać i w jednej było nawet za 220zl
Pęknięcie powinno nastąpić około 24-36 godzin po podaniu, ale ja miałam już bardzo dojrzały pęcherzyk więc wydaje mi się że już pękł
Strasznie bolało, chodzić nie mogłam.
 
W ogóle to dziś mi gin powiedział że ten zastrzyk jest produkowany z moczu ciężarnych kobiet! Nie wiedziałam. Mówi że jeśli zrobię test to wyjdzie pozytywny bo to hormon hcg! Czyli dostajemy szansę od ciężarnych! Ludzkie ciało jest niesamowite
 
Ostatnia edycja:
Hej kochana ja dziś cały dzień śpię ciśnienie miałam niskie bardzo. Oznak jaki to tylko bolace sutki dotknąć się nie idzie ale nie wiem czy to na @. Beta mnie troche zgasila i nie mysle zbyt pozytywnie :(
Pamiętam jak byłam w ciąży z córką to mnie bolało nawet powietrze ocierające się o sutki Haha. A nawet nie wiedziałam że w ciąży jestem
 
Mąż kupował pregnyl płacił około 100 zł za 2 (mieliśmy dawkę 10000) ale wcześniej szukaliśmy w rożnych aptekach bo ciężko było dostać i w jednej było nawet za 220zl
Pęknięcie powinno nastąpić około 24-36 godzin po podaniu, ale ja miałam już bardzo dojrzały pęcherzyk więc wydaje mi się że już pękł
Strasznie bolało, chodzić nie mogłam.
Dziękuję za odpowiedź. Pierwszy raz miałaś robiony zastrzyk?
 
reklama
Do góry