reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Wróciłam od gina. Pęcherzyk pękł endo ma 2 cm... teraz Tylko czekać. Pytał czy robię testy żeby zobaczyć kiedy pregnyl się wyplucze. Robiłam na drugi dzień I jutro zrobię. Zobacze, czy dużo zostało
 
reklama
Hehehe sprawdzam od soboty pojawiło się u mnie jakieś takie coś dziwnego bo w tym sluzie były nitki krwi ale nie takiej mocno czerwonej raczej bordowe A dziś już nic nie ma test zrobiłam ale nie z 1 moczu i wyszedł raczej negatyw choć ja widziałam delikatny cień czekam jak narazie dziś 30dc nic nie boli , jak się nie pojawi do soboty to znów czeka mnie gin i zapewne luteinka
 
Hehehe sprawdzam od soboty pojawiło się u mnie jakieś takie coś dziwnego bo w tym sluzie były nitki krwi ale nie takiej mocno czerwonej raczej bordowe A dziś już nic nie ma test zrobiłam ale nie z 1 moczu i wyszedł raczej negatyw choć ja widziałam delikatny cień czekam jak narazie dziś 30dc nic nie boli , jak się nie pojawi do soboty to znów czeka mnie gin i zapewne luteinka
Moze za wcześnie bylo na test.
Poczekaj kilka dni i jak nie przyjdzie to wtedy testuj albo zrob bete
 
Kurcze juz sama nie wiem co robic.
Podczas siusiu czuje jak mi mokro i ten bialy sluz jest dalej. Nawet na bieliźnie zostawia slady.Temperatura dalej ponad 37 stopni. Test moglby jeszcze nie pokazac ciazy? Jesli nie test to krew byłaby juz ok?
 
reklama
Do góry