reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

KiedyPytam

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Re już i tak po ptakach.. a Ty jak się trzymasz?
Miałam kilka dni żałoby po braku owu ... Ale chyba lepiej... Teraz czekam na @ i nastepna szansę.. chce też zrobić wyniki i ten monitoring to sobie tym zaprzatnelam głowę więc czekam na nowy cykl. Ale rano wstaje że ściskiem w żołądku.... Nie wiem czemu, jakoś tak rano sobie na swiezo uświadamiam że dalej nic z tego i ten cykl przepadł. ... :( Od dzisiaj pije ten infolic. I właśnie ugotowałam siemię. A Ty jak tam? Lepiej trochę? Coś ci nowego powiedziała ta druga lekarka?

reklama

enej

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Miałam kilka dni żałoby po braku owu ... Ale chyba lepiej... Teraz czekam na @ i nastepna szansę.. chce też zrobić wyniki i ten monitoring to sobie tym zaprzatnelam głowę więc czekam na nowy cykl. Ale rano wstaje że ściskiem w żołądku.... Nie wiem czemu, jakoś tak rano sobie na swiezo uświadamiam że dalej nic z tego i ten cykl przepadł. ... :( Od dzisiaj pije ten infolic. I właśnie ugotowałam siemię. A Ty jak tam? Lepiej trochę? Coś ci nowego powiedziała ta druga lekarka?
Nic nie powiedziała. Opieprzyla mnie że powinnam dopiero po roku nieowocnych starań przyjść i że owulacja mogła być a ja wydxiwiam. Chciałam z nią o tych temperatuch porozmawiać ale się nie dało. Generalnie słaby dziś mam dzień

Wiatraki

Rozwiązania
0
Nic nie powiedziała. Opieprzyla mnie że powinnam dopiero po roku nieowocnych starań przyjść i że owulacja mogła być a ja wydxiwiam. Chciałam z nią o tych temperatuch porozmawiać ale się nie dało. Generalnie słaby dziś mam dzień
Brak słów...

KiedyPytam

Rozwiązania
0
Nie martw się jutro będzie lepiej. Do @ coraz bliżej mamy i czeka nas nowy cykl. Ja trochę się pozbierałam, ale jak w następnym lipa to chyba się załamie całkiem. Za dużo dni w tym cyklu przeplakalam. Do mnie też lekarz powiedział że on sam się starał ponad pół roku i te kilka miesięcy to nie tragedia. Tylko że ponoć w całym roku możemy miec max dwa cykle bez owu. A ja już miałam w tym roku pewne 4 a może i 5. Więc niech ta twoja lekarka nie będzie taka do przodu. Bo potem przyjdziesz do niej za rok i się okaże że rok leczenia w plecy.

enej

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Nie martw się jutro będzie lepiej. Do @ coraz bliżej mamy i czeka nas nowy cykl. Ja trochę się pozbierałam, ale jak w następnym lipa to chyba się załamie całkiem. Za dużo dni w tym cyklu przeplakalam. Do mnie też lekarz powiedział że on sam się starał ponad pół roku i te kilka miesięcy to nie tragedia. Tylko że ponoć w całym roku możemy miec max dwa cykle bez owu. A ja już miałam w tym roku pewne 4 a może i 5. Więc niech ta twoja lekarka nie będzie taka do przodu. Bo potem przyjdziesz do niej za rok i się okaże że rok leczenia w plecy.
Tez zaczynam pić regularnie ten inofolic. Ale jakoś taka załamke mam. Bo czas mi się kończy, pracy szukam, operacją syna. Niby we Wrocławiu tyle państwowej pracy a jakoś znaleźć nie mogę. A do poprzedniej niechce wracać.

enej

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Tez zaczynam pić regularnie ten inofolic. Ale jakoś taka załamke mam. Bo czas mi się kończy, pracy szukam, operacją syna. Niby we Wrocławiu tyle państwowej pracy a jakoś znaleźć nie mogę. A do poprzedniej niechce wracać.
A jeszcze te temperatury takie niskie ciągle i ciągle mi zimno..

KiedyPytam

Rozwiązania
0
Ja też myślałam że zajde raz dwa bo mnie praca załamuje. Dziewczyny ja chodzę z bólem brzucha do pracy dzień w dzień. Dzisiaj znowu się ścięłam z dziewczyną z biura. I ja naprawdę jestem towarzyskim człowiekiem. I do dogadania. Ale też takim co wali kawę na ławę. Ona nie szanuje żadnej z nas. I wszystkie się dają a mi puszczają nerwy i nie dam się traktować tak. Mam tego dość. Nie jestem szmata do wycierania podlogi.... :(

Paraply

Rozwiązania
0
Hehehe.... A mowili Ci o dogodnym dla nich czasie na twoją ciążę? :D
Tego nie mówili. Ale raczej dla nich nie ma odpowiedniego czasu patrząc na miny i zachowanie moich współpracownic.
Enej, chyba lepiej pracować u prywaciarza niż w państwowej. Przynajmniej lepsza kasa.

KiedyPytam

Rozwiązania
0
Tego nie mówili. Ale raczej dla nich nie ma odpowiedniego czasu patrząc na miny i zachowanie moich współpracownic.
Enej, chyba lepiej pracować u prywaciarza niż w państwowej. Przynajmniej lepsza kasa.
Dokładnie. Jak pracowałam na swoim było mi ciężko. Zapierdziel od rana do nocy. Stres jakiś wiadomo. Ale cieszyłam się z życia. A teraz nic mnie nie cieszy. U prywaciarza też jest robota jak się gdzieś pójdzie. I stres. Ale chociaż kasa jest tego warta

reklama

Paraply

Rozwiązania
0
Ja też myślałam że zajde raz dwa bo mnie praca załamuje. Dziewczyny ja chodzę z bólem brzucha do pracy dzień w dzień. Dzisiaj znowu się ścięłam z dziewczyną z biura. I ja naprawdę jestem towarzyskim człowiekiem. I do dogadania. Ale też takim co wali kawę na ławę. Ona nie szanuje żadnej z nas. I wszystkie się dają a mi puszczają nerwy i nie dam się traktować tak. Mam tego dość. Nie jestem szmata do wycierania podlogi.... :(
Jak ja dobrze Cię rozumiem. Ja z jedną dziewczyna z biura rozmawiam tylko kiedy muszę, służbowo i zaczęłam ja traktować tak, jak ona mnie... No a niestety szef jej przyklaskuje, już kilka swoich obowiązków mi oddała, ona siedzi i plotkuje a ja zapierdzielam za marne grosze.
KiedyPytam, nie przejmuj się, nie daj sobie wejść na głowę. Nie muszą Cię lubić. Mogą uważać Cię za wredna zolze, nieważne. Ale jak sama nie będziesz się szanować, to inni też Cię nie będą szanować. O!
A ja od dziś urlooop :D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Starania 2019/2020! Staramy się 1090
Skilly Torbiel a starania Potrzebuję porady 7
Blaankaa Staraczki - 2 połowa 2019 Staramy się 12380
A Pomóżcie odczytać wykres (zdjęcie) Staramy się 23
1 Staraczki 2018-2020! :) Staramy się 44936
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 6
paulinkkka Owulacja Potrzebuję porady 4
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
Tulcia Starania, badania, początki.. Staramy się 13
Aaazym Clostilbegyt powikłania Potrzebuję porady 3
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 26
J Mam dość... bezskuteczne starania Staramy się 26
A Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę! Staramy się 5
E Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu Staramy się 15
Ś starania i stan zapalny/ świeżynka na forum Staramy się 18
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 28
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 4
akinoM222 Starania od maja Potrzebuję porady 9
TaŁona92 Bezowocne starania Staramy się 40
M Starania po antykoncepcji hormonalnej Staramy się 7
M Luteina podczas starania się o ciążę Potrzebuję porady 4
Magdaa..K123 Starania a psychika. Potrzebuję porady 3
P Koronawirus a starania o dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 111
Sylwia maybe baby Starania Potrzebuję porady 17
Michalina99 Starania o dzidzie Przyszłe mamy 11
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 14
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuję porady 26
J Starania o dziecko Staramy się 2
K Starania o dziecko - leki po owulacji Potrzebuję porady 5
D Opryszczka a starania BB psycholog dziecięcy radzi mamom 2
Sylwia maybe baby Witaminki Potrzebuję porady 5
sundee23 Prosze o porade Potrzebuję porady 15
Dominika232019 Starania Ciąża po poronieniu 4
Niunia12345 Starania Potrzebuję porady 30
Niunia12345 Starania Potrzebuję porady 3
K pierwsze starania, objawy Potrzebuję porady 17
K Starania Staramy się 3
aga.i.nieszka Starania po odstawieniu Nuvaring lub tabletek! Staramy się 15