reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny, zrobiłam dzisiaj test owulacyjny ok. 14 - rozumiem, że jest pozytywny?
20190815_144442.jpg


@KiedyPytam strasznie mi przykro, że masz takie komplikacje. Może ta diagnostyka Ci pomoże i w końcu uda się określić skąd te problemy?
 
Dziewczyny, zrobiłam dzisiaj test owulacyjny ok. 14 - rozumiem, że jest pozytywny?
Zobacz załącznik 1010450

@KiedyPytam strasznie mi przykro, że masz takie komplikacje. Może ta diagnostyka Ci pomoże i w końcu uda się określić skąd te problemy?
Mam nadzieję ... Ja ci z testami nie pomogę :( robiłam dwa cykle pokazywały że owu nie było a owu była.
 
Cześć dziewczyny w ten świąteczny dzień, taki mam dziś wredny nastrój że strach do mnie podchodzić, nie, nie kojarzę tego jako objaw ciąży ot po prostu chyba kumulacja stresów. Do @ jeszcze 10 dni ale nadzieje mam marne, pomyślałam że dam sobie jeszcze wrzesień na starania a potem udam się do lekarza, ostatnio byłam w lutym wszystko było ok po usunięciu polipa, ale może coś się zmieniło.
 
Cześć dziewczyny w ten świąteczny dzień, taki mam dziś wredny nastrój że strach do mnie podchodzić, nie, nie kojarzę tego jako objaw ciąży ot po prostu chyba kumulacja stresów. Do @ jeszcze 10 dni ale nadzieje mam marne, pomyślałam że dam sobie jeszcze wrzesień na starania a potem udam się do lekarza, ostatnio byłam w lutym wszystko było ok po usunięciu polipa, ale może coś się zmieniło.
Jeszcze cały wrzesień dajesz sobie na staranie? Ja chyba po tym cyklu jeśli nic się nie wykluje pójdę. Bo to jest coś nie tak chyba. Mam niby owu, w usg wszystko ok a tu nic.
 
Jeszcze cały wrzesień dajesz sobie na staranie? Ja chyba po tym cyklu jeśli nic się nie wykluje pójdę. Bo to jest coś nie tak chyba. Mam niby owu, w usg wszystko ok a tu nic.
Wiesz u mnie wrzesień będzie to będzie trzeci cykl starań więc nie tak długo ale nie przeczę myślałam że pójdzie jak przy córce w pierwszym cyklu starań ale jednak wiek już nie ten, poza tym wiecie mój chłop to te cykle owulacje dni płodne nie bardzo kuma a ja mu wykładu nie robiłam więc on myśli że chyba że to nie ma znaczenia kiedy są przytulasy poza tym jak piszecie że dajecie radę z przutulasami przez tydzień codziennie to u mnie niewykonalne więc chłopa wykład czeka, ciężka pracawe wrześniu i zobaczymy. A u Ciebie który cykl starań?
 
reklama
Do góry