reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny, jak już pisałam w tym cyklu znów zaczynamy starania. 1 po stracie. Mam cykle 30 dniowe, a dziś 11dc tzn już po północy więc 12. Pobolewa jajnik, trochę śluzu. Zrobiłam test i oto taki wynik, co myślicie bo nie mogę jednoznacznie zinterpretować. Ale chyba negatyw? Choć jakby się bliżej przyjrzeć to jednak pozytyw?? Kreski jakby równe... Tak samo miałam w m-cu gdy się udało, pozytyw ( 2 równe), negatyw, a później mega pozytyw testowa ciemniejsza od kontrolnej.
 

Załączniki

  • 15659130958575549912794902025542.jpg
    15659130958575549912794902025542.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, jak już pisałam w tym cyklu znów zaczynamy starania. 1 po stracie. Mam cykle 30 dniowe, a dziś 11dc tzn już po północy więc 12. Pobolewa jajnik, trochę śluzu. Zrobiłam test i oto taki wynik, co myślicie bo nie mogę jednoznacznie zinterpretować. Ale chyba negatyw? Choć jakby się bliżej przyjrzeć to jednak pozytyw?? Kreski jakby równe... Tak samo miałam w m-cu gdy się udało, pozytyw ( 2 równe), negatyw, a później mega pozytyw testowa ciemniejsza od kontrolnej.
Hej
Dla mnie pozytywny powodzenia :)
 
Dziewczyny a ja rano miałam te plamienia a już potem od południa nic. Może to po szalonym przytulanku rano? Choć bardziej przypuszczam że jednak to od torbieli. Ale...... Wzięłam rano hemorigen Femina tabletkę jedna. I teraz wzięłam druga. Przechodzi mi po nich plamienie od razu. Boże może dociagne na dupku chociaż do niedzieli. Narazie minęło. Chociaż mam tak czasami że przez 3 dni plamie ale.to tak jednorazowo w ciągu dnia. Albo z dwa razy. Ale to tak, że lekko na papierze widać..... Trzymajcie kciuki by to było chwilowe bo jak nie to oszaleje......
Matko, Ty to się masz z tym :( Zaciskam żeby było dobrze!
 
Dziewczyny, jak już pisałam w tym cyklu znów zaczynamy starania. 1 po stracie. Mam cykle 30 dniowe, a dziś 11dc tzn już po północy więc 12. Pobolewa jajnik, trochę śluzu. Zrobiłam test i oto taki wynik, co myślicie bo nie mogę jednoznacznie zinterpretować. Ale chyba negatyw? Choć jakby się bliżej przyjrzeć to jednak pozytyw?? Kreski jakby równe... Tak samo miałam w m-cu gdy się udało, pozytyw ( 2 równe), negatyw, a później mega pozytyw testowa ciemniejsza od kontrolnej.
Kochana pozytywny, ale dla pewności zrób dzisiaj popołudniu bo może będzie jeszcze bardziej intensywna kreska?? :) sprawdź coby nie przegapić niczego [emoji16][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny a ja rano miałam te plamienia a już potem od południa nic. Może to po szalonym przytulanku rano? Choć bardziej przypuszczam że jednak to od torbieli. Ale...... Wzięłam rano hemorigen Femina tabletkę jedna. I teraz wzięłam druga. Przechodzi mi po nich plamienie od razu. Boże może dociagne na dupku chociaż do niedzieli. Narazie minęło. Chociaż mam tak czasami że przez 3 dni plamie ale.to tak jednorazowo w ciągu dnia. Albo z dwa razy. Ale to tak, że lekko na papierze widać..... Trzymajcie kciuki by to było chwilowe bo jak nie to oszaleje......
Kciuki mocno zaciśnięte!
U mnie dziś rwanie, kłucie w dole brzucha, i znów a to smutek że ryczeć się chce a to nerw na maksa aj pms. Córeczka jedzie dziś na nockę do kuzynek a ja się boje jak wytrzymam bez niej, wiem wiem nie może być jedynym sensem mojego życia ale bez nie bez jej szczebiotu,bez jej mamo a dlaczego?, bez świadomości tego malucha śpiącego bezpiecznie za ścianą i ja nie zasnę.no nic dziecko dorasta, trzeba to wziąć na klatę.
 
Ciekawość mnie zerzarła i zrobiłam tescior (26dc) i niestety negatyw :( . Trochę się podlamalam ale poczekam jeszcze do terminu @ może jest jeszcze cień nadzieję
 
Szukam pomocy przy toksoplazmozie. Taki wynik dostałam.
Ja leczylam toxo ale nie robilam nigdy igs i nie wken co to znaczy...

Ja robiłam igg i igm
Dziewczyny, jak już pisałam w tym cyklu znów zaczynamy starania. 1 po stracie. Mam cykle 30 dniowe, a dziś 11dc tzn już po północy więc 12. Pobolewa jajnik, trochę śluzu. Zrobiłam test i oto taki wynik, co myślicie bo nie mogę jednoznacznie zinterpretować. Ale chyba negatyw? Choć jakby się bliżej przyjrzeć to jednak pozytyw?? Kreski jakby równe... Tak samo miałam w m-cu gdy się udało, pozytyw ( 2 równe), negatyw, a później mega pozytyw testowa ciemniejsza od kontrolnej.
Przy cyklach 30 dniowych owu w 11dc ? Kurde dziwne. Też mam 30/31 dniowe cykle i przeważnie owu w 17dc.
Może faktycznie wrócę do testów owu
Ciekawość mnie zerzarła i zrobiłam tescior (26dc) i niestety negatyw :( . Trochę się podlamalam ale poczekam jeszcze do terminu @ może jest jeszcze cień nadzieję
Spokojnie test jeszcze mógł nie wykryć. Powodzenia!
 
Adzik mi też się to wydaje dziwne bo tak jak Ty przy 30 dniowych zazwyczaj też mam 17dc, a tu proszę tak wyszło.. Ale mi się mogło przesunąć ze względu na regulacje hormonów po stracie, do tego zaczęłam brać euthyrox i może ma to wszystko wpływ. Normalnie jest śluz, czuje jajnik, test jak widać, więc chyba to jednak to... Ale i tak sprawdzę testami jeszcze.
Kasiu może za wcześnie, trzymam kciuki dalej !!!
 
reklama
Ciekawość mnie zerzarła i zrobiłam tescior (26dc) i niestety negatyw :( . Trochę się podlamalam ale poczekam jeszcze do terminu @ może jest jeszcze cień nadzieję
Przypomnij który to dzien po owulacji?? Jeśli już, to pewnie jest jeszcze za wcześnie. Mówiłaś, że jeszcze około 6-7 dni do @?
 
Do góry