reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny ja to tak czytam o tym waszym pms ..... I się zastanawiam.... Czy ja nie widzę u siebie objawów, czy ja ich nie mam. Nigdy mnie przed okresem brzuch nie bolał, nie wiem w ogóle co to jest ból piersi i jak one bolą. Płaczek jestem i nerwus całe życie więc nie widzę jakiś objawów w okolicach @. Jedynie jak dostaje okres to się lodówka nie zamyka hehehehehe. Ale żebym faktycznie przeżywała to pms to nigdy w zyciu
 
A ile dni po owulacji wystarczy by można było zrobić test? U mnie 6 dni po owulacji.
Najlepiej w dzień spodziewanej @ lub dzień po.
Ale ja też jestem niecierpliwa i zrobiłam wczoraj. 10 dpo - cień cienia, jak Wy to mówicie, ale nie napalam się, czekam na dwie wyraźne, grube krechy ;)
6.08 test pokazał 2 mocne kreski więc tak myślę że 7.08 była
To wstrzymaj się jeszcze kilka dni ;*
Tfu tfu tfu tfu tfu...... Ustało. :)
Oby na dobre :) :*
 
Dziewczyny a jeśli np doszło do zapłodnienia na dniach, to czy alkohol można pić w rozsądnych ilosciach? Mam imprezę i boję się, żeby to jakoś niegatywnie nie wpłynęło jeśli doszło do zapłonienia w tym cyklu. Żadnych objawów oczywiście nie mam ale nadzieję.
 
Dziewczyny a jeśli np doszło do zapłodnienia na dniach, to czy alkohol można pić w rozsądnych ilosciach? Mam imprezę i boję się, żeby to jakoś niegatywnie nie wpłynęło jeśli doszło do zapłonienia w tym cyklu. Żadnych objawów oczywiście nie mam ale nadzieję.
Ponoć w pierwszych 14 dniach po zapłodnieniu działa zasada albo wszystko albo nic, nie ma dziecko łożyska, często jeszcze nie było zagnieżdżenia, więc - NIE :)
idź i baw się dobrze :)

Nnat A masz jakieś objawy albo coś czujesz innego niż zawsze
Tak, właśnie dlatego testowałam. :)
 
reklama
Do góry