reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Morphi przykro mi. Następnym razem na pewno się uda :)
A ja czekam (Nie)cierpliwie, żeby tylko @ do mnie nie przyszła. Testu nie robię żeby nie pozbawić się złudzeń i przez chwilę chociaż pożyć nadzieją.
 
@Mamcia_86 coś tam przebija, powtórz za kilka dni

Ja jeszcze mam tyle czekania, tak nie lubię tej fazy torturalnej. Ani się wina napić, ani nic. Jeszcze miałam w tym miesiącu nie myśleć czy mam jakieś objawy czy nie, a oczywiście już myślę, że nie mam żadnych (co jak na 6 dzień po owulacji nie jest rzeczą dziwną ;)). Mój mąż patrzy na mnie jak kotek ze Shreka, jakby nagle na moim czole miał się pojawić napis CIĄŻA albo wyskoczyć brzuch jak w 9 miesiącu :rofl: Ciągle powtarza, że mam wysoką temperaturę (zwykle mam jak stygnące zwłoki), ja mu tłumaczę, że to progesteron, a on mi na to, że to znaczy, że to już taka wstępna ciąża :o
a dlaczego Ty sie wina nie chcesz napic?
 
reklama
Do góry