SalsaPL
pomagam.pl/walczezrakiem
Tylko jak ?
Codziennie biore chociazby kwas foliowy. Wiec jak tu niemysleć
Codziennie biore chociazby kwas foliowy. Wiec jak tu niemysleć
Musicie odpuścić, wiem że łatwo mówić ale tak najlepiej [emoji4]