reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja od środy biorę clostilbegyt do dziś. We wtorek jadę na usg sprawdzić czy są pęcherzyki. Ale martwi mnie to że wogole nie czuje owulacji. W tamtym cyklu czułam klocie lewego jajnika a terwz nic.. Czy to normalne?
Tak jak pisalam wyzej, niekonicznie musisz czuc owulacje...niektore kobiety nigdy w zyciu jej nic czuja.. Ba..a nawet to klucie jajnika, ktore czasami czujemy, nie musi oznaczac, ze owulacja wlasnie sie odbywa. Bez monitoringu mozemy tylko sie domyslac, kiedy owu mogla byc. :-)
 
reklama
Pomiedzy 12 a 14 listopada :) Choc raz zdazylo mi sie w tym roku, ze cykl byl bardzo krotki- tzn 24 dni. Wiec teoretycznie nawet jutro moglaby @ nadejsc..

A ile jestes po spoznionej @? Jakiej dlugosci masz cykle i w ktorym dniu robilas bete?
Bete robiłam w dniu miesiączki. Owulacje miałam dokładnie 27 października ale starania były 28 i 29 okres powinnam mieć w piątek bete robiłam wczoraj i ujemna
 
Tak jak pisalam wyzej, niekonicznie musisz czuc owulacje...niektore kobiety nigdy w zyciu jej nic czuja.. Ba..a nawet to klucie jajnika, ktore czasami czujemy, nie musi oznaczac, ze owulacja wlasnie sie odbywa. Bez monitoringu mozemy tylko sie domyslac, kiedy owu mogla byc. :-)
Ja np nie czuje wogule owu a jak raz na dłuższy czas bolą mnie jajniki to nawet nie wiąże tego że to może być owu bo ból jajników nie oznacza że to właśnie owu jest.
 
Bete robiłam w dniu miesiączki. Owulacje miałam dokładnie 27 października ale starania były 28 i 29 okres powinnam mieć w piątek bete robiłam wczoraj i ujemna
Wydaje mi się, że skoro owu był 27 pażdziernika, to okres powinnaś dostac na 14 dni po, czyli dziś...poza tym jajeczko jest zdolne do zapłodnienia tylko przed 12-24 h po owollnieniu, czyli 28 i 29 to już trochu po ptokach...beta zrobiona wczoraj by już wyszła, no chyba, że owulacja była później....
 
Wydaje mi się, że skoro owu był 27 pażdziernika, to okres powinnaś dostac na 14 dni po, czyli dziś...poza tym jajeczko jest zdolne do zapłodnienia tylko przed 12-24 h po owollnieniu, czyli 28 i 29 to już trochu po ptokach...beta zrobiona wczoraj by już wyszła, no chyba, że owulacja była później....
wlasnie chcialam napisac dokladnie to samo :)
 
Mam pytanie jeśli moja owulacja była 30-31 ( monitoring potwierdził ze 31 na pewno nie było pęcherzyka), a przytulanie było 28 to szansa jest ?. Cykle przed zawirowaniami nawet w tym roku miałam 30 dniowe a owu Ok 15-16 dnia. Dla mnie jest już dużym sukcesem jest ze sam pękł.
 
Tak jak pisalam wyzej, niekonicznie musisz czuc owulacje...niektore kobiety nigdy w zyciu jej nic czuja.. Ba..a nawet to klucie jajnika, ktore czasami czujemy, nie musi oznaczac, ze owulacja wlasnie sie odbywa. Bez monitoringu mozemy tylko sie domyslac, kiedy owu mogla byc. :-)
Dzięki. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Ale trochę się stresuję
 
reklama
Do góry