reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Lekarka powiedziała że jak testem to dopiero 25go.
Dupka nie biorę. Dzwoniłam do profesora, też mówił że nie brać. Jestem juz w 28 dniu cyklu. Więc już późno na dupka. Jeżeli ma być ciąża to będzie powiedział. A endometrium mam piękne. I ta lekarka od monitoringu też nie chciała mi dać dupka ale tak jej marudzilam że mi powiedziała żebym sobie brała. Więc skoro oboje mówią nie, to muszę im zaufać. Mam torbielki krwotoczne i powiedział, że jak dojdzie do ciąży to ciałko żółte sobie poradzi.
 
Już po. Miałam owulację!!! Wreszcie ;D

A teraz druga rzecz... Pękły dwa pęcherzyki.... W jednym jajniku!!! Ten co miał przy zastrzyku 23 i drugi 17.... :szok:
A w prawym nie pękł (na szczęście!!! )
i zrobiła się torbiel na 5 cm. I ona mnie chyba tak pobolewa.
Super wieści!!! Trzymam kciuki :)
 
Lekarka powiedziała że jak testem to dopiero 25go.
Dupka nie biorę. Dzwoniłam do profesora, też mówił że nie brać. Jestem juz w 28 dniu cyklu. Więc już późno na dupka. Jeżeli ma być ciąża to będzie powiedział. A endometrium mam piękne. I ta lekarka od monitoringu też nie chciała mi dać dupka ale tak jej marudzilam że mi powiedziała żebym sobie brała. Więc skoro oboje mówią nie, to muszę im zaufać. Mam torbielki krwotoczne i powiedział, że jak dojdzie do ciąży to ciałko żółte sobie poradzi.
Jak miło to czytać!czekamy więc z Tobą!
 
reklama
Do góry