reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Też brałam pregne start , ale niestety skonczyla sie i mam MamaVit. Mnie też jakby coś chwyta. Nos zatkany trochę, ale to nie przeziębienie tylko jakby alergiczne... Wogole w Pl czesciej chorowalam, a tu chyba przez ten klimat sie zahartowalam.
@kasiula34 daj znać ;)
U mnie nie sądzę, że będzie jak ma być...
Brzuch cmi, test dziś negatyw, choć termin @ jutro, ale po tamtych cieniach powinny być coraz mocniejsze, a nie słabsze... Może to biochem???
:( Bo skoro testy wyszły mi 2 to do zapłodnienia doszło, ale niestety.......
U mnie 31dc i hak narazie nic się nie dzieje nie testowalam narazie czekam
 
reklama
Melduje się po wizycie. Dostałam Pregnyl 10 000. Pęcherzyk od poniedziałku zatrzymał się w miejscu. Nic nie urósł. Ma niecałe 21 mm. Drugi ma niecałe 18 mm.
 
@smutna85
Hej. Ja mam 31 lat, w 2020 r. rocznikowo 32 lata i zaczęliśmy starania o pierwsze dziecko. Do tego 12 lat stosowałam antykoncepcję więc nie wiem co będzie. Pierwszy cykl bezowulacyjny podobno ale na szczęście 29 dniowy. Teraz 6 dc, będę obserwować czy mam w ogóle owulacje. Powodzenia! Nie martw się. Starsze kobiety zachodzą w ciążę 🙂😊
 
reklama
Smutna85 witaj. Ja jestem rok młodsza od Ciebie i staramy się od 8 cykli. Robiliście już jakieś badania czy po prostu na razie tylko działacie?
Co do testów owu to one chyba nie dają 100% pewności więc większym pewnikiem jest monitoring.

Witajcie dziewczyny.
Wyczytałam że u Kasi pojawiły się 2 kreski :) Po cichu gratuluję.
My pierwszy cykl z "magicznym" żelem i inofemem, teraz 21 dc wiec niedługo znów rozczarowanie pewnie.
Najgorzej będzie w święta :/
 
Do góry