reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Witam w 32dc dalej nic się nie dzieje zrobiłam test paskowy Pink o czułości 20 i wyszedl mi cień znów czekam dalej co będzie się działo
Asia A u ciebie ?
Trzymam kciuki dalej :) U mnie dziś dzień @, póki co jej nie ma. Po tamtych jasniutkich kreseczkach, które 2 razy miałam to dziś nic...tzn wyszedł cień cienia, ale po czasie...Ale inny test.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy jak pójdę na monitoring 20go grudnia a owulacja wg aplikacji wypada mi 23go, to będzie już coś widać czy to za wcześnie?
 
Dziewczyny...byłam prawie pewna,że już nic z tego cyklu i wczoraj wzięłam tabletkę grypolek bo mnie brało przeziębienie, a dziś znów cień na teście. Mam nadzieje, że nic nie narobilam :(
 
Ostatnio taka kreska, potem nic, a dziś taka...??
 

Załączniki

  • 20191201_201303.jpg
    20191201_201303.jpg
    178,4 KB · Wyświetleń: 80
  • 20191205_144551.jpg
    20191205_144551.jpg
    360,3 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Czesc dziewczyny. Dzis moj 31dc, @ powinna przywitac mnie dzisiaj ale nic sie nie dzieje... Oczywiscie nie wytrzymalam i rano zrobilam test o czulosci 10 - negatywny. Nawet nic a nic sie nie przebija... Chociaz chcialam czekac do Mikolajek ehh :D
Zazwyczaj wieczorem 30tego dnia cyklu i w nocy rozkrecala sie @. Dlatego juz mnie ponioslo i zrobilam ten test... No i dosc kiepsko spalam, caly czas chodzilam do lazienki...
Nie wiem...
 
Do góry