reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja to nigdy nie marzyłam o konkretnym... Obojętna mi była pora roku. Marzyłam jedynie o dwójce. A tu nie będzie ani jednego. Dobra dziewczyny. Wykurzcie mnie stąd bo zaczynam marudzic.
Nikt Cię nie wykurzy :) na tym forum mimo iż jestem od października chyba przechodziłam wszystkie etapy od euforii po czarna rozpacz :)
 
Nikt Cię nie wykurzy :) na tym forum mimo iż jestem od października chyba przechodziłam wszystkie etapy od euforii po czarna rozpacz :)
Nie zasne dzisiaj chyba.... Boże, tak bardzo nie chce dostać tej @.... A jutro pewnie mnie zaskoczy..... Tak bym chciała doczekać chociaż normalnego testowania. Chociaż byś spokojna, ze wszystko jest ok i że po prostu nie zaskoczyło. A ja już 3 miesiąc z rzędu dostaje okres dużo za wcześnie. Przeszperalam całe internety... Jestem jedynym przypadkiem na całym świecie? 5 dzień od owu już zaczynają się plamienia.... trwają codziennie do okresu, a okres 8-9 dnia. Przecież ja tak nigdy w ciążę nie zajde.
 
Nie zasne dzisiaj chyba.... Boże, tak bardzo nie chce dostać tej @.... A jutro pewnie mnie zaskoczy..... Tak bym chciała doczekać chociaż normalnego testowania. Chociaż byś spokojna, ze wszystko jest ok i że po prostu nie zaskoczyło. A ja już 3 miesiąc z rzędu dostaje okres dużo za wcześnie. Przeszperalam całe internety... Jestem jedynym przypadkiem na całym świecie? 5 dzień od owu już zaczynają się plamienia.... trwają codziennie do okresu, a okres 8-9 dnia. Przecież ja tak nigdy w ciążę nie zajde.
Wiem, że jak napisze żebyś postarała się zasnąć to nic nie zmieni... A byłaś z tym u lekarza? (jeśli pisałaś coś na ten temat to nie doczytalam)
Bierzesz duphaston i coś jeszcze ?
 
Dziewczyny czy któraś z was bierze chela mag b6?.
Na ta przerażająco niska fazę lutealna powinnam brać:
Wit c, B6, B12, E, Cynk, Magnez.
Zastanawiam się jakie leki brać żeby nie przegiąć a żeby to wszystko jakoś współgrało.

I jeszcze mam pytanie. Czy Inofolic, Symfolic i takie inne to wy pijecie cały cykl? Czy po owulacji się odstawia. I jedna saszetkę czy dwie? Dwie saszetki to trochę przegięcie z kwasem foliowym chyba
 
reklama
Do góry