reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Do mnie dziś przyszedł 11-ty niechciany okres. W tym cyklu pobiłam swoje rekordy. Od owulacji codziennie plamienia na zmianę z krwawieniami przez 7 dni. I 8 dnia tradycyjnie okres. Luteina nie pomogła też.
Zaczynam watpic w to, że jest na świecie lekarz który mi pomoże.
Rozmawiałam z dziewczyną, która po owulacji miała włączony i Duphaston i Luteinę w dużych dawkach i w końcu się udało. Czy Twój profesor ma jakoś się wypowiadał na temat tak krótkiej fazy lutealnej?
 
reklama
Powiedział że tak czasami bywa

Mi kiedyś lekarka przepisała jakiś lek na plamienie po owulacji . Miałam tak kiedyś ale tylko jeden cykl , krótko po owu wystąpiły plamienia aż do momentu okresu. Kolejny cykl to samo i byłam w szpitalu to dała mi coś ale nie pamietam co. Będę u niej 14.1 to zapytam o to , przypomnij się proszę bo mogę zapomnieć
 
Mi kiedyś lekarka przepisała jakiś lek na plamienie po owulacji . Miałam tak kiedyś ale tylko jeden cykl , krótko po owu wystąpiły plamienia aż do momentu okresu. Kolejny cykl to samo i byłam w szpitalu to dała mi coś ale nie pamietam co. Będę u niej 14.1 to zapytam o to , przypomnij się proszę bo mogę zapomnieć
Super dzieki :)
 
Mi kiedyś lekarka przepisała jakiś lek na plamienie po owulacji . Miałam tak kiedyś ale tylko jeden cykl , krótko po owu wystąpiły plamienia aż do momentu okresu. Kolejny cykl to samo i byłam w szpitalu to dała mi coś ale nie pamietam co. Będę u niej 14.1 to zapytam o to , przypomnij się proszę bo mogę zapomnieć
Moze cyclonamine brałas?
 
Cyclonamine to lek przeciwkrwotoczny. Brałam kiedyś. Biorę też hemorigen działa podobnie. Działa tak, że jak się ma plamienie ta przechodzi. Ale u mnie nie może być przecież tak, że ja muszę ciągle brac leki przeciwkrwotoczne żeby nie plamić. W końcu coś mi się zrobi od nich. A one nie leczą przyczyny tylko skutek czegoś nie wiadomo czego co u mnie powoduje to krwawienie. Tak mi też powiedział profesor. Że te plamienia to nie choroba . To jest skutek. Tylko czego???
 
reklama
Do góry