reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajd藕 10 minut, 偶eby chocia偶 zajrze膰 i przeczyta膰.

Jeste艣 mam膮? Wiesz jak twoja obecno艣膰 jest potrzebna, dlatego 艂atwiej ci b臋dzie zrozumie膰 Sylwi臋, kt贸rej chce odzysk膰 widzenie i pom贸c swojej rodzinie. Do zebrania jest nieca艂e 6 tys.z艂. Wys艂ane przez ciebie 20 z艂. ju偶 zmniejszy te kwot臋. Sylwia d艂ugo waha艂a si臋, czy ma prawo prosi膰 o pomoc. Moim zdaniem ma, bo p贸藕niej b臋dzie mog艂a pom贸c innym. Dasz jej szans臋? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ub贸stwo menstruacyjne? Ta ankieta zwi膮zana jest z projektem dotycz膮cym menstruacji. W projekcie tak偶e chodzi o dotarcie w p贸藕niejszym etapie do kobiet, kt贸re potrzebuj膮 pomocy, bo nie sta膰 ich na 艣rodki higieny, co jak rozumiesz wp艂ywa na ich poczucie w艂asnej warto艣ci, l臋k, wstyd i przek艂ada si臋 na komfort 偶ycia. Licz臋, 偶e znajdziesz w sobie troch臋 mocy sprawczej i zadzia艂asz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut j膮 wype艂nisz, a nawet w 3. Wype艂nij, nawet je艣li nie dotyczy ci臋 tematyka bezpo艣rednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiaj膮 o klimatyzatorach powiedzia艂am, 偶e nie s膮dz臋 ;) I okaza艂o si臋 to nieprawd膮. Potem okaza艂o si臋, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., 偶e wcale nie 偶re pr膮du jak oszala艂a i potrafi dzia艂a膰 jak oczyszcza膰 powietrze ;) Dlatego prosz臋 wype艂nij ankiet臋. Bez wzgl臋du czy masz klimatyzacj臋, planujesz, czy po prostu mo偶esz sie podzieli膰 tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Starania 2019!

reklama

aniajg2

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
6 Marzec 2019
Post贸w
1 215
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny doradzcie mi prosz臋. Dwa dni temu zrobi艂am test i wysz艂a ledwo widoczna kreska po godzinie zrobi艂am drugi i wyszed艂 negatywnie. Powiedzcie kt贸ra艣 tak mia艂a? Jest sens robi膰 bet臋?
Zr贸b bet臋 albo test z porannego moczu. Jak zrobi艂a艣 po godzinie kolejny test to mocz by艂 rozcieczony i test nie wykry艂 hormonu ciaziwego. Pozdrawiam

KiedyPytam

Do艂膮czy艂(a)
13 Czerwiec 2019
Post贸w
1 632
Rozwi膮zania
0
W grudniu 2015 podj臋li艣my decyzje ze si臋 staramy , w sylwestra wtedy by艂am ju偶 na stole operacyjnym - ci膮偶a pozamaciczna . Okropnie prze偶y艂am to co odbi艂o si臋 na moim zdrowiu i wpad艂am w nadczynna tarczyce kt贸ra musia艂am uregulowa膰 . Silny stress po stracie nie pozwala艂 . P贸藕niej dostali艣my zielone 艣wiat艂o ale nasienie m臋偶a si臋 pogorszy艂o . Wiec kolejne miesi膮ce na suplach. W 2018 uda艂o si臋 wkoncu ale w 8 tc poronienie zatrzymane - puste jajo. By艂am u tylu lekarzy ale ka偶dy m贸wi艂 ze si臋 zdarza . Z jednym jajowodem ci臋偶ko zaj艣膰, potem m膮偶 podj膮艂 prace za granica i jak dostali艣my zielone 艣wietlo na starania to jak na z艂o艣膰 owu kilka razy pod rz膮d z prawej strony gdzie niema jajowodu . Jego zjazdy z zagranicy by艂y tylko w okolice owu i to by艂o okropnie m臋cz膮ce . W lipcu 2019 biochem . I decyzja ze nie czekamy . Badania ju偶 wszystkie mamy - niema przyczyny . Dajemy szanse in vitro bo musz臋 zrobi膰 porz膮dek z tarczyca jak najszybciej wiec je艣li si臋 uda to po porodzie id臋 j膮 usun膮膰 bo ona mi szaleje jak tylko mam ci臋偶szy czas . A nie chcemy nic wcze艣niej robi膰 bo czas normowania tarczycy po usuni臋ciu tez jest pare miesi臋cy a podanie jodu to rok nie mo偶na si臋 starac a to tez nie gwarantuje ze tarczyca si臋 wyciszy . O tak w skr贸cie
To troche masz prze偶y膰 za sob膮... :(
Ale 偶ycz臋 wytrwa艂o艣ci i powodzenia :*

sunshine83

Do艂膮czy艂(a)
22 Stycze艅 2016
Post贸w
284
Rozwi膮zania
0
czesc dziewczyny, wpadam do was pierwszy raz w tym Roku :) Zycze wam w Nowym 2020 roku dwoch tlustych kresek na tescie, bo to chyba najwieksze marzenie na tym topiku :-)
Ja dzis w nocy zajechalam do domu :-) Wszedzie dobrze..ale w domu najlepiej ;-)
Przyjechalam przeziebiona jak cholera, juz kilka dni po Sylwku wyszla mi jakas opryszczka..a dzis prawie nie moge mowic, taka zachrypnieta jestem ;-)
Dzis moj 31 dc. Po poludniu bede na zakupach, to kupie test...

smutna85

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
26 Lipiec 2018
Post贸w
92
Rozwi膮zania
0
Je艣li Tw贸j nick jest wiekiem to mam tyle co Ty
A masz ju偶 dziecko ?
No to mniej wi臋cej ten wiek jest ok dziewczyny, teraz 艣rednia si臋 przesuwa znacznie na rodzenie dzieci i owszem tak 艂atwo si臋 w ci膮偶e nie zachodzi ale jest to zupe艂nie normalne. My艣le ze czasem trzeba odpu艣ci膰, bo te ciagle napi臋cie tez dobrze nie robi

Aneczka85_01

Do艂膮czy艂(a)
6 Lipiec 2018
Post贸w
2 578
Rozwi膮zania
2
A masz ju偶 dziecko ?
No to mniej wi臋cej ten wiek jest ok dziewczyny, teraz 艣rednia si臋 przesuwa znacznie na rodzenie dzieci i owszem tak 艂atwo si臋 w ci膮偶e nie zachodzi ale jest to zupe艂nie normalne. My艣le ze czasem trzeba odpu艣ci膰, bo te ciagle napi臋cie tez dobrze nie robi
Nie mam

sunshine83

Do艂膮czy艂(a)
22 Stycze艅 2016
Post贸w
284
Rozwi膮zania
0
A masz ju偶 dziecko ?
czuje sie posrod wszystkich tu jak babcia :p ;-)

reklama

smutna85

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
26 Lipiec 2018
Post贸w
92
Rozwi膮zania
0
Ja tez nie mam i w sumie nie zanosi si臋 ze b臋d臋 mie膰 ale c贸偶... zawsze na ko艅cu zostaje adopcja kt贸ra tez warto rozwa偶y膰.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Staramy si臋 1090
Skilly Potrzebuj臋 porady 7
Blaankaa Staramy si臋 12365
A Staramy si臋 23
1 Staramy si臋 44071
Do g贸ry