reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

reklama

smutna85

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
U mnie na niedziele @.. już mnie wszystko boli, więc na pewno dostanę. Może tak ma po prostu być :(

Dorotkaa91

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Nie znaleźli nic . Niedawno robiłam jeszcze Ana i zespół antyfosfolipidowy . Ana mam dodatnie ale tez nie ma tragedii wiec dostanę od mojej gin steryd przed transferem . A jak już będzie ciąża to heparynę mi da bo mam pai i mthfr w heterozygocie .
Dzisiaj zaczynam stymulację, jakie ty miałaś leki?

Wesoła_Aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Oby kolejny okazał się szczęśliwym.
Oby, oby. Czasem tak trudno czekać, az w dołku ściska.

Ja pewnie w lutym mam celibat, dopiero w marcu coś ruszy. Za to w środę już na badanka lece, potem w czwartek monitoring i miesiąc zleci. Potem pogadkanka z doktorkiem w nowym miesiącu.

KiedyPytam

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny co tam u Was. Widzę że tu cisza ogólnie na forum. Wiecie że powstało forum staraczki 2020? Może się tam przeniesiemy. Ja narazie odstawiłam staranka w tym miesiącu i może przyszłym, ale mimo wszystko czasem tu zaglądam. A tu taka cisza jakaś.... Może wszystkie poszły dziewczyny do tamtego forum?

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Staramy się 1090
Skilly Potrzebuję porady 7
Blaankaa Staramy się 12365
A Staramy się 23
1 Staramy się 44090
Do góry