reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Starania 2019!

Qwertyy77

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny co tam u Was. Widzę że tu cisza ogólnie na forum. Wiecie że powstało forum staraczki 2020? Może się tam przeniesiemy. Ja narazie odstawiłam staranka w tym miesiącu i może przyszłym, ale mimo wszystko czasem tu zaglądam. A tu taka cisza jakaś.... Może wszystkie poszły dziewczyny do tamtego forum?
Hej :) zapraszamy na starania 2020 bo tak ja piszesz, z tego co widzę wiele dziewczyn się tam przeniolso, z tym że uwaga na zawrotne tempo 🤣 tam jest już 1000 stron od 1 stycznia 🤣 ale dziewczyny naprawdę super się wspierają i non stop podziwiamy czyjeś ll kreseczki ;)

reklama

KiedyPytam

Rozwiązania
0
Hej :) zapraszamy na starania 2020 bo tak ja piszesz, z tego co widzę wiele dziewczyn się tam przeniolso, z tym że uwaga na zawrotne tempo 🤣 tam jest już 1000 stron od 1 stycznia 🤣 ale dziewczyny naprawdę super się wspierają i non stop podziwiamy czyjeś ll kreseczki ;)
Jak wrócę do działania to napewno się dopisze :)

Mi-Lena

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam was, długo mnie tutaj nie było więc mam troszkę do nadrobienia. Postanowiłam wyłączyć myślenie i się odciąć, ponieważ już nieźle fiksowałam. Dzisiaj coś mnie tknelo aby jednak zrobić test wyszły jasne kreski w przeciągu 5 min. Testy nie są z tych drogich, najniższa półka 2 różne firmy. Miesiączki mam między 28-31 dni. Wtym cyklu sprawdzałam owu od 14 dnia testy jednak wychodziły negatywne. Czy jest możliwe że owulacja wystąpiła wcześniej? I dlatego test pokazuje te 2 kreseczke?.

Załączniki

KiedyPytam

Rozwiązania
0
Witam was, długo mnie tutaj nie było więc mam troszkę do nadrobienia. Postanowiłam wyłączyć myślenie i się odciąć, ponieważ już nieźle fiksowałam. Dzisiaj coś mnie tknelo aby jednak zrobić test wyszły jasne kreski w przeciągu 5 min. Testy nie są z tych drogich, najniższa półka 2 różne firmy. Miesiączki mam między 28-31 dni. Wtym cyklu sprawdzałam owu od 14 dnia testy jednak wychodziły negatywne. Czy jest możliwe że owulacja wystąpiła wcześniej? I dlatego test pokazuje te 2 kreseczke?.
Czy to ważne kiedy była owulacja?
Czy to ważne że testy może były wadliwe?
Ważne że są dwie kreski :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Staramy się 1090
Skilly Potrzebuję porady 7
Blaankaa Staramy się 12376
A Staramy się 23
1 Staramy się 44420
Do góry