reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja od kad miesiaczkuje czyli od 11 roku życia nie odczuwam żadnych objawów owulacji czyli tak naprawdę nie mam pewności czy owu się odbywa u mnie w każdym cyklu
Ja czułam owu do pierwszej ciąży. Teraz po ciąży nie czuję nic ale teraz było przytulnie z testami owu. Jestem ciekawa czy się udało. Bo przytulasy mogły być za późno. No ale nic nie zrobię muszę czekać
 
reklama
Ja nie sprawdzałam owu testami ale jeśli miesiączka przyjdzie w środę to według kalendarzyka który prowadzę to owu odbyła się 12 dni temu A Przytulanki były 11 dni temu 7 dni temu i wczoraj. I również w 11,13 i 16 dniu cyklu
 
Mnie dziś piersi zaczynają boleć [emoji58] 12 dni przed spodziewana miesiączka... pewnie w tym cyklu się nie udało
 
Haha rozumiem. To jeszcze by się chociaż jeden synek przydał albo i dwuch. A jeśli okaże się że owulacji u Ciebie nie ma to będziesz decydować się na clo?
 
reklama
Do góry