reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja to tez bym najchętniej poczekała ale w czwartek mam wizytę a po duphastonie okres sie przesuwa no i wole wiedzieć już co i jak. Jak nic z tego to nie skorzystam z wizyty a jak coś to skorzystam bo do mojego lekarza ciężko się dostać z dnia na dzień. A mam taka prace ze nie ma mowy o pracy jeśli się udało.
 
reklama
Ja to tez bym najchętniej poczekała ale w czwartek mam wizytę a po duphastonie okres sie przesuwa no i wole wiedzieć już co i jak. Jak nic z tego to nie skorzystam z wizyty a jak coś to skorzystam bo do mojego lekarza ciężko się dostać z dnia na dzień. A mam taka prace ze nie ma mowy o pracy jeśli się udało.
Aha no to inna bajka. Nie warto narażać siebie i ewentualnie fasolkę na niebezpieczeństwo i stresy. To może zrób betę będziesz miała pewniejsze wynik. Bo faktycznie test ciążowy może nie pokazać jeszcze ciąży.
 
Aha no to inna bajka. Nie warto narażać siebie i ewentualnie fasolkę na niebezpieczeństwo i stresy. To może zrób betę będziesz miała pewniejsze wynik. Bo faktycznie test ciążowy może nie pokazać jeszcze ciąży.
Dosłownie mam bardzo niebezpieczna i stresująca prace. Do tego pracuje świątki piątki. Dlatego jeśli by się udało to nie ma możliwości pracować. Myslisz ze sikany 13 dni po inseminacji może nie pokazać? Mam bardzo czuły.
 
Wiesz on może pokazać A nie musi. Ja mam zle doświadczenie z testami.

Ale spróbuj jutro z porannego moczu i może akurat pokaże dwie kreski.

A jesteś po pierwszej inseminacji?
 
Ja Mimo że po ewentualnej owu w 14dc mam dzisiaj 15dpo i test powinien pokazać chociaż blada kreskę ale wiem że może być jeszcze test negatywny bo np okres mi znowu przyjdzie pozniej niż 30dc.

Minimum chce poczekać do 2 czerwca czy @ przyjdzie jeśli nie to chce robić test ale w poprzednim cyklu okres dostałam na 38dc więc w tym cyklu też może tak się pojawić.
 
Chociaż robiłam testy owu od 19-23dc i wszystkie negatywne ledwo widoczne pod światłem kreski testowe. Więc okres nie powinien przyjść później niż 30-31dc ale zobaczymy kiedy przyjdzie.

Tak bym chciała aby wogule się już nie pojawiła @ jedynie szkraba brakuje mi do pełnego szczęścia.
 
Chociaż robiłam testy owu od 19-23dc i wszystkie negatywne ledwo widoczne pod światłem kreski testowe. Więc okres nie powinien przyjść później niż 30-31dc ale zobaczymy kiedy przyjdzie.

Tak bym chciała aby wogule się już nie pojawiła @ jedynie szkraba brakuje mi do pełnego szczęścia.
No właśnie wiem ze domowe mogą nic nie pokazać dlatego ide na ta betę tak czy siak. Czasem jak czytam ze komuś wyszedł po 8 dniach to sama nie wiem jak to możliwe. Ja korzystałam z testów owulacyjnych i mi wychodziły w miarę a najlepsze były te z Rossmana. W jeden dzień zawsze wychodziły a dzień przed i po już nie. Gdzieś czytałam ze powinno się nawet dwa razy dziennie je robić ale bez przesady.
 
Chociaż robiłam testy owu od 19-23dc i wszystkie negatywne ledwo widoczne pod światłem kreski testowe. Więc okres nie powinien przyjść później niż 30-31dc ale zobaczymy kiedy przyjdzie.

Tak bym chciała aby wogule się już nie pojawiła @ jedynie szkraba brakuje mi do pełnego szczęścia.
Trzymam mocno kciuki!
 
reklama
No właśnie wiem ze domowe mogą nic nie pokazać dlatego ide na ta betę tak czy siak. Czasem jak czytam ze komuś wyszedł po 8 dniach to sama nie wiem jak to możliwe. Ja korzystałam z testów owulacyjnych i mi wychodziły w miarę a najlepsze były te z Rossmana. W jeden dzień zawsze wychodziły a dzień przed i po już nie. Gdzieś czytałam ze powinno się nawet dwa razy dziennie je robić ale bez przesady.
Jak teraz dostanę okres to zaczynam testować od 1dc aż do ujrzenia pozytywnego testu owu. Do tego będę mierzyć temp oraz od 1dc zażywać będę castagnusa. Już się wszystkiego będę łapać. Bo już zaraz pęknie 3 lata jak się staramy i dalej nic.
 
Do góry