reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
No właśnie wiem ze domowe mogą nic nie pokazać dlatego ide na ta betę tak czy siak. Czasem jak czytam ze komuś wyszedł po 8 dniach to sama nie wiem jak to możliwe. Ja korzystałam z testów owulacyjnych i mi wychodziły w miarę a najlepsze były te z Rossmana. W jeden dzień zawsze wychodziły a dzień przed i po już nie. Gdzieś czytałam ze powinno się nawet dwa razy dziennie je robić ale bez przesady.
Na temat testów owulacyjnych też różne opinie się mówi, ale w sumie one nie są takie drogie (a niektóre kobiety np. na allegro zamawiają po 100 szt i do tego testy ciążowe, to w ogóle taniocha) więc można próbować. Czytałam, że warto je robić cały cykl, bo np. u niektórych kobiet okazywało się, że mają owulację np. dwa dni przed okresem. No ale to chyba przypadki, kiedy nie mają potwierdzone przez ginekologa, że np. w 14 dc pęka pęcherzyk, no bo inaczej nie mogę tego wytłumaczyć.
Ja osobiście w tym cyklu też robiłam bo u mnie ciężko zauważyć jakiekolwiek objawy owulacji...
 
Jak teraz dostanę okres to zaczynam testować od 1dc aż do ujrzenia pozytywnego testu owu. Do tego będę mierzyć temp oraz od 1dc zażywać będę castagnusa. Już się wszystkiego będę łapać. Bo już zaraz pęknie 3 lata jak się staramy i dalej nic.
A jeśli mogę spytać to castqgnus jest na co? Bo tego jeszcze nie łykałam a łykam bardzo dużo to może dorzucę:)
 
Jak teraz dostanę okres to zaczynam testować od 1dc aż do ujrzenia pozytywnego testu owu. Do tego będę mierzyć temp oraz od 1dc zażywać będę castagnusa. Już się wszystkiego będę łapać. Bo już zaraz pęknie 3 lata jak się staramy i dalej nic.
3 lata?:shocked2: A lekarze co na to? Robiliście jakieś badania? Mam nadzieję, że niedługo się uda :)
 
Na temat testów owulacyjnych też różne opinie się mówi, ale w sumie one nie są takie drogie (a niektóre kobiety np. na allegro zamawiają po 100 szt i do tego testy ciążowe, to w ogóle taniocha) więc można próbować. Czytałam, że warto je robić cały cykl, bo np. u niektórych kobiet okazywało się, że mają owulację np. dwa dni przed okresem. No ale to chyba przypadki, kiedy nie mają potwierdzone przez ginekologa, że np. w 14 dc pęka pęcherzyk, no bo inaczej nie mogę tego wytłumaczyć.
Ja osobiście w tym cyklu też robiłam bo u mnie ciężko zauważyć jakiekolwiek objawy owulacji...
Dokładnie ja też tak mam. Dlatego jeśli teraz się nie udało to od kolejnego cyklu będę robiła od 1dc testy owu i będę mierzyć temp pod językiem. A 18 czerwca jadę z moimi wynikami do gin i zobaczymy co on powie. Już nie wiem za co mam się lapac.
 
Na temat testów owulacyjnych też różne opinie się mówi, ale w sumie one nie są takie drogie (a niektóre kobiety np. na allegro zamawiają po 100 szt i do tego testy ciążowe, to w ogóle taniocha) więc można próbować. Czytałam, że warto je robić cały cykl, bo np. u niektórych kobiet okazywało się, że mają owulację np. dwa dni przed okresem. No ale to chyba przypadki, kiedy nie mają potwierdzone przez ginekologa, że np. w 14 dc pęka pęcherzyk, no bo inaczej nie mogę tego wytłumaczyć.
Ja osobiście w tym cyklu też robiłam bo u mnie ciężko zauważyć jakiekolwiek objawy owulacji...
No przesuwaja się te owulacje często a zwłaszcza jak się hormony łyka to cykl głupieje. Ja np miałam ovu zawsze 11 dc a przy stymulacji po ovitrelle które niby miało przyspieszyć w 11 dc nie pękły i w sumie nie wiadomo kiedy wiec pewnie się przesunie wszystko.
 
Castagnus to tabletki ziołowe wpływają pozytywnie na owu na gospodarkę hormonalną obniżają prolaktyne reguluja cykl. Do 60kg jedna tabletkę powyżej 60 kg 2 tabletki dziennie cały cykl kuracja trwa 90 dni później się robi miesiąc przerwy i jak nadal chcesz zażywać castagnusa to znowu kuracja 90 dni. Dużo kobiet sobie to chwali i dużo kobiet zachodzi po tym w ciążę. W ciąży trzeba odstawić.
A jeśli mogę spytać to castqgnus jest na co? Bo tego jeszcze nie łykałam a łykam bardzo dużo to może dorzucę:)
 
Castagnus to tabletki ziołowe wpływają pozytywnie na owu na gospodarkę hormonalną obniżają prolaktyne reguluja cykl. Do 60kg jedna tabletkę powyżej 60 kg 2 tabletki dziennie cały cykl kuracja trwa 90 dni później się robi miesiąc przerwy i jak nadal chcesz zażywać castagnusa to znowu kuracja 90 dni. Dużo kobiet sobie to chwali i dużo kobiet zachodzi po tym w ciążę. W ciąży trzeba odstawić.
Nie słyszałam o tym. Ja tylko wiesiołek o winko z takich naturalnych bardziej. Ale może warto sprawdzić.
 
reklama
Tak 3 lata. Ogólnie hormony mam ok. Prawdopodobnie IO i mam otyłość. Mój m będzie robił badanie nasienia szczegółowe tylko czeka na termin do urologa A potem ze skierowaniem do kliniki leczenia niepłodności. I tam mu zrobią badania. Kiedyś w Polsce miał robione ale ogólnie wyszły ok ale wolę sprawdzić raz jeszcze jego nasienie.
3 lata?:shocked2: A lekarze co na to? Robiliście jakieś badania? Mam nadzieję, że niedługo się uda :)
 
Do góry