reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

A powiedzcie mi czy mierząc temperaturę w ustach pod językiem można przytrzymać termometr ręka aby się nie ruszal i przypadkiem wypadł z ust?
Mysl3 że tak ja przynajmniej tak robię ale mam elektroniczny.
Dziś mam 32 dc i dopiero dziś wyraźnie wzrosła mi temperatura do 36,45 stopni, a wcześniej ciągle miałam takie 36,08 Max 36,10, myślicie że to ovu. Ja tezbjuz dziś bez dupka
 
reklama
A powiedzcie mi czy mierząc temperaturę w ustach pod językiem można przytrzymać termometr ręka aby się nie ruszal i przypadkiem wypadł z ust?
Wiesz co tak szczerze to Ci coś napisze. Piszą i mówią ze temp się mierzy w pochwie buzi odbycie itp itd. A ja w jednym cyklu o stałej porze mierzyłam i pod pachą i w ustach i temeratury były takie same. Najważniejsze żeby mierzyć o stałej porze po przespanej nocy:) a żeby było fajniej w ostatnim cyklu temp spadła po miesiączce dopiero. A wiadomo ciąży nie było. Chora nie byłam. Wiec właściwie ta temperatura to dla mnie nie jest wiarygodna. A i w ogóle nie pokrywała się ze śluzem.
 
Wiesz co tak szczerze to Ci coś napisze. Piszą i mówią ze temp się mierzy w pochwie buzi odbycie itp itd. A ja w jednym cyklu o stałej porze mierzyłam i pod pachą i w ustach i temeratury były takie same. Najważniejsze żeby mierzyć o stałej porze po przespanej nocy:) a żeby było fajniej w ostatnim cyklu temp spadła po miesiączce dopiero. A wiadomo ciąży nie było. Chora nie byłam. Wiec właściwie ta temperatura to dla mnie nie jest wiarygodna. A i w ogóle nie pokrywała się ze śluzem.
Rozumiem. Ja nigdy nie mierzylam temp żeby zobaczyć czy owu jest czy nie i dlatego chce sprawdzić od nowego cyklu. Ale najpierw czekam na miesiączke. Ja mam dzisiaj 30dc.
 
Mysl3 że tak ja przynajmniej tak robię ale mam elektroniczny.
Dziś mam 32 dc i dopiero dziś wyraźnie wzrosła mi temperatura do 36,45 stopni, a wcześniej ciągle miałam takie 36,08 Max 36,10, myślicie że to ovu. Ja tezbjuz dziś bez dupka
Ja będę dopiero pierwszy raz w życiu mierzyla temp żeby zobaczyć czy owuluje czy nie. Dlatego pytam. Ja też mam elektroniczny. Dzisiaj 30dc i zobaczymy czy @przyjdzie czy się w końcu udało.

Ale już zapas testów owu zrobiłam termometr owu kupiłam i też chcę zacząć zażywać castagnusa. Mój m już bierze też witaminy na nasienie wrazie wu.
 
Właśnie nastawiam się na objawy, bo w pierwszej ciąży je miałam przed miesiączką. Ciągle siusialam i bolały mnie piersi, miałam dużo śluzu tydzień po owulacji...
 
Właśnie nastawiam się na objawy, bo w pierwszej ciąży je miałam przed miesiączką. Ciągle siusialam i bolały mnie piersi, miałam dużo śluzu tydzień po owulacji...
Każda ciaza nie jest sobie równa.

Podam Ci przykład mojej siostry. 10 lat temu zaszła w ciążę z pierwszym dzieckiem. Nie miała żadnych objawów miesiaczkowala cały czas A o ciąży dowiedziała się przez przypadek na rutynowej kontroli i była już w 14 bądź 16 tygodniu ciąży.

Prawie półtora roku temu urodziła drugiego syna i od razu jej się okres zatrzymał A testy były negatywne.

Teraz jest w 3 ciąży rodzi w połowie lipca i też od razu zatrzymała się miesiączka miała mieć ciążę bliźniacza ale jedno było poza maciczne A druga się utrzymała prawidłowo.
 
Każda ciaza nie jest sobie równa.

Podam Ci przykład mojej siostry. 10 lat temu zaszła w ciążę z pierwszym dzieckiem. Nie miała żadnych objawów miesiaczkowala cały czas A o ciąży dowiedziała się przez przypadek na rutynowej kontroli i była już w 14 bądź 16 tygodniu ciąży.

Prawie półtora roku temu urodziła drugiego syna i od razu jej się okres zatrzymał A testy były negatywne.

Teraz jest w 3 ciąży rodzi w połowie lipca i też od razu zatrzymała się miesiączka miała mieć ciążę bliźniacza ale jedno było poza maciczne A druga się utrzymała prawidłowo.
Jest to dla mnie pocieszeniem. Zobaczymy jutro. Może dziś nie mam @, bo w tym miesiącu brałam luteinę i jakoś mi to cykl zaburzyło?
 
Nie wiem kochana Ale jak ja zazywalam luteine to okres przychodził nawet w trakcie jej zażywania. Jeśli kobieta jest w ciąży A zazywa luteine to luteina nie wywoła okresu A podtrzyma ciążę.
 
reklama
Do góry