reklama

Starania 2019!

Mamcia_86

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Bo ja chyba nie zrozumiałam. Zostawiłaś test na którym była 1kreska i po nocy są 2 ale w ciąży nie jesteś?
Prolaktyna jest powiązana z TSH? Jutro idę do gin i chce poprosić o badania jakieś żeby się dowiedzieć czemu te cykle takie nieregularne
Mam wysoką prolaktynę, ale miesiączki regularne. Prawie 2 lata temu miałam co 40 parę dni miesiączkę i dostałam luteine - @ przez okres brania luteiny co 28-30 dni. Później co 31-33 dni.
TSH mam ok.
Nie jestem w ciąży. Test zrobiłam po @ jak rozpętała się dyskusja po poście Młodej, że po nocy zrobiły się 2 kreski i ktoś napisał, że to reakcja chemiczna. Po zrobieniu testu przez 2 godziny była 1 kreska. Po nocy była blada druga kreska.

reklama

Mamcia_86

Rozwiązania
0
Aha, teraz brałam 1 cykl luteine - sama poprosiłam o receptę po przeczytaniu postów o tym a miesiączką się spóźniła chyba 3 dni, a wcześniej luteina spowodowała u mnie szybsze miesiaczki jak nigdy
.. . Gin powiedział, że ok.
Co do Castangus... Nie mam tego brać, skoro biorę Bromka na obniżenie prolaktyny, bo jest zdecydowanie mocniejszy i castangus się przy nim chowa składem

bleucoco

Rozwiązania
0
Szkoda, przykro mi, że się nie udało a jak długie masz cykle? Pewnie za miesiąc będziemy testować razem
Zazwyczaj 30 dni, teraz było kilka dni dłużej :) Byłoby super jakbyśmy testowały razem! Ja już dziś drugi dzień bez mierzenia temp i wchodzenia na kalendarzyk i czuję się jak bez ręki, ale muszę przestać w końcu tak wszystkiego pilnować i odpuścić :D

W tym miesiącu jest szansa, że owu będzie ze zdrowego jajnika, także jest nadzieja :)

paola425

Rozwiązania
0
Zazwyczaj 30 dni, teraz było kilka dni dłużej :) Byłoby super jakbyśmy testowały razem! Ja już dziś drugi dzień bez mierzenia temp i wchodzenia na kalendarzyk i czuję się jak bez ręki, ale muszę przestać w końcu tak wszystkiego pilnować i odpuścić :D

W tym miesiącu jest szansa, że owu będzie ze zdrowego jajnika, także jest nadzieja :)
No to tak jak ja, będziemy przeżywać to samo w tym samym czasie a testy owulacyjne będziesz robić? Ja z ciekawości tak, ale i tak przytulanki co 2 dni i myślę, że może się uda

bleucoco

Rozwiązania
0
Dziewczyny jak robicie test ciążowy rano to jak bardzo ciemny macie mocz? Bo u mnie zazwyczaj jest bardzo przezroczysty ostatnio. Bo przez te upały ciągle pije i mimo że w nocy nie wstaje to rano jest jakby rozwodniony.
To wszystko zależy. Ja teraz mam jaskawożółty, bo w końcu ktoś mi powiedział, że przy metforminie muszę suplementować witaminę B12 :D Dodatkowo inne witaminy z grupy B (kwas foliowy i inozytol) i mocz zabarwia się na jaskrawożółto :D

bleucoco

Rozwiązania
0
No to tak jak ja, będziemy przeżywać to samo w tym samym czasie a testy owulacyjne będziesz robić? Ja z ciekawości tak, ale i tak przytulanki co 2 dni i myślę, że może się uda
Super! Razem raźniej! :) Chyba daruję sobie testy i wychodzimy z założenia tak jak piszesz przytulanie co 2 dni od zakończenia @ :) Skoro tyle osób poleca sobie po prostu odpuścić i nic nie sprawdzać i się nie przejmować, to muszę w końcu spróbować tak zrobić, bo jak widać planowane skrupulatnie zajście w ciążę takie łatwe nie jest :D

paola425

Rozwiązania
0
Super! Razem raźniej! :) Chyba daruję sobie testy i wychodzimy z założenia tak jak piszesz przytulanie co 2 dni od zakończenia @ :) Skoro tyle osób poleca sobie po prostu odpuścić i nic nie sprawdzać i się nie przejmować, to muszę w końcu spróbować tak zrobić, bo jak widać planowane skrupulatnie zajście w ciążę takie łatwe nie jest :D
Masz rację, zawsze tak jest, że im więcej się starasz tym gorzej wychodzi. Ja te owulacyjne zrobię sobie tak z ciekawości, żeby w razie czego wiedzieć kiedy zaskoczyło a poza tym żadnej spiny i mam nadzieję, że będzie dobrze.
Oby nam się udało razem, fajnie będzie jak zaskoczymy w tym samym terminie

bleucoco

Rozwiązania
0
Masz rację, zawsze tak jest, że im więcej się starasz tym gorzej wychodzi. Ja te owulacyjne zrobię sobie tak z ciekawości, żeby w razie czego wiedzieć kiedy zaskoczyło a poza tym żadnej spiny i mam nadzieję, że będzie dobrze.
Oby nam się udało razem, fajnie będzie jak zaskoczymy w tym samym terminie
Ja niby też robiłam z ciekawości, ale jak były negatywne to się martwiłam :( W zeszłym miesiącu kreska była raz bardzo mocna, choć minimalnie jaśniejsza niż testowa. Byłam przekonana, że owu się zbliża, były przytulanki, ale się nie udało, bo chyba owu jeśli była to z chorego jajnika :( Lekarz nie powiedział, czy torbiele z PCOS blokują mi tam komórkę jajową na 100%, ale powiedział, że mogą. Lewy jajnik czysty więc to w nim nadzieja :D A podobno tak jest, że co miesiąc owu jest w innym jajniku. U mnie by się zgadzało, bo mniej więcej co drugi miesiąc mnie bolało przy owu, czyli to musiał być ten jajnik z torbielami i stąd ból.

Byłoby super jakby razem się udało! :) Coś czuję, że w tym roku się uda :)

paola425

Rozwiązania
0
Ja niby też robiłam z ciekawości, ale jak były negatywne to się martwiłam :( W zeszłym miesiącu kreska była raz bardzo mocna, choć minimalnie jaśniejsza niż testowa. Byłam przekonana, że owu się zbliża, były przytulanki, ale się nie udało, bo chyba owu jeśli była to z chorego jajnika :( Lekarz nie powiedział, czy torbiele z PCOS blokują mi tam komórkę jajową na 100%, ale powiedział, że mogą. Lewy jajnik czysty więc to w nim nadzieja :D A podobno tak jest, że co miesiąc owu jest w innym jajniku. U mnie by się zgadzało, bo mniej więcej co drugi miesiąc mnie bolało przy owu, czyli to musiał być ten jajnik z torbielami i stąd ból.

Byłoby super jakby razem się udało! :) Coś czuję, że w tym roku się uda :)
No tak, ze zdrowego większa szansa i jest pewność, bo tamten faktycznie może blokować czyli w tym miesiącu się uda i będziemy rodzić na wiosnę, też dobry czas i razem przeniesiemy się na grupę przyszłych mam marcowych trzymam za to mocno kciuki

reklama

enej

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Bylam rano u ginekologa ale nie u swojej stałej pani doktor tylko u pierwszej wolnej. No najgorsza decyzja dnia tygodnia. WOGÓLE mnie nie zbadała fizycznie tylko dała skierowanie na badania. Czyli okresu dalej nie ma. A Pani dr głównie opowiadała jak jej ciężko w życiu bo też przewlekle choruje a pacjentki są roszczeniowe, i jeszcze ja mąż i syn denerwuja, bo ona nie jest sprzątaczka..
No dramat...