reklama

Starania 2019!

paola425

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Bylam rano u ginekologa ale nie u swojej stałej pani doktor tylko u pierwszej wolnej. No najgorsza decyzja dnia tygodnia. WOGÓLE mnie nie zbadała fizycznie tylko dała skierowanie na badania. Czyli okresu dalej nie ma. A Pani dr głównie opowiadała jak jej ciężko w życiu bo też przewlekle choruje a pacjentki są roszczeniowe, i jeszcze ja mąż i syn denerwuja, bo ona nie jest sprzątaczka..
No dramat...
Najgorzej... Tacy lekarze to porażka każdy ma ciężko, ale to nie powód żeby zamiast wykonywać swoją pracę żalić się każdemu

reklama

bleucoco

Rozwiązania
0
No tak, ze zdrowego większa szansa i jest pewność, bo tamten faktycznie może blokować czyli w tym miesiącu się uda i będziemy rodzić na wiosnę, też dobry czas i razem przeniesiemy się na grupę przyszłych mam marcowych trzymam za to mocno kciuki
Oby tak było! Też trzymam za nas kciuki :) Ja chciałabym rodzić właśnie najwcześniej w marcu kiedy już nie będzie tak zimno, więc idealnie się składa, że wcześniej się nie udawało :D

RoseGold

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Bylam rano u ginekologa ale nie u swojej stałej pani doktor tylko u pierwszej wolnej. No najgorsza decyzja dnia tygodnia. WOGÓLE mnie nie zbadała fizycznie tylko dała skierowanie na badania. Czyli okresu dalej nie ma. A Pani dr głównie opowiadała jak jej ciężko w życiu bo też przewlekle choruje a pacjentki są roszczeniowe, i jeszcze ja mąż i syn denerwuja, bo ona nie jest sprzątaczka..
No dramat...
U mnie tez dalej okresu nie ma, a liczyłam, ze jesli przesunęła mi się owulacja, to dzisiaj powinnam dostać @. Jeśli mnie nie zaleje do weekendu to albo robię w sobotę betę albo idę we wtorek do mojego ginekologa.

No niestety zdarzają się tacy lekarze.
Ja w pierwszej ciąży w 8 miesiącu (wyglądałam jakbym była w 15 miesiącu) byłam u laryngologa i dr dała mi antybiotyk. Kiedy wychodząc z gabinetu tak pro forma zapytałam, czy na pewno można go w ciąży, to mnie zwymyślała, ze powinnam jej powiedzieć o ciąży. WTF, przecież ja w 90% składałam się z brzucha

enej

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
RoseGold no u mnie co jakiś czas bóle brzucha. Jak na okres ale lekkie plamienie to pewnie do SB się rozkręci. Pryszcze mi twarz dosłownie zalały i wyglądam jak Baba Jaga.. do swojego gin mam dopiero termin na 21. 06 a wcześniej 18 to jakiejś babki jakby się okres do tego czasu nie zaczął.
Jak myślisz będzie u ciebie?

Mayred91

Rozwiązania
0
U mnie dziś 27dc rano wszystko spoko nic nie bolało dużo białego śluzu . Po południu ból brzucha taki jakby zaraz miało mnie zalać małpom. Teraz znów nic nie boli od jakiś 2 godzin. Kurcze już nie wiem co się dzieje. Jutro do lekarza na USG czy moje 2 pęcherzyki pękły czy się w torbiele zamienily. W zeszłym tygodniu też w czwartek niestety jeszcze były nie pęknięte oba w jednym jajniku i cały czas bolało podbrzusze. Ale od niedzieli przestalo. Dziś znów jakaś anomalia. Dobrze że jutro lekarz bo chyba zwariuje rano może się sprawą nieco wyjaśni albo mnie w nocy zaleje choć nie powinno bo cykle mam 32-35dni

RoseGold

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
RoseGold no u mnie co jakiś czas bóle brzucha. Jak na okres ale lekkie plamienie to pewnie do SB się rozkręci. Pryszcze mi twarz dosłownie zalały i wyglądam jak Baba Jaga.. do swojego gin mam dopiero termin na 21. 06 a wcześniej 18 to jakiejś babki jakby się okres do tego czasu nie zaczął.
Jak myślisz będzie u ciebie?
Mnie tez wysypało strasznie na twarzy ale zwaliłam to raczej na upały.
Myśle, ze przyjdzie. Nie czuje na razie nic w ogóle, piersi mnie bolą i tyle, ale wiem ze przyjdzie. Gdyby jednak nie przyszła, to niezależnie od wyników sobotnich, pójdę do ginekologa (mój tylko we wtorki przyjmuje). Jeśli oczywiście przyjemnie mnie od ręki. Tak postanowiłam :p

RoseGold

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
U mnie dziś 27dc rano wszystko spoko nic nie bolało dużo białego śluzu . Po południu ból brzucha taki jakby zaraz miało mnie zalać małpom. Teraz znów nic nie boli od jakiś 2 godzin. Kurcze już nie wiem co się dzieje. Jutro do lekarza na USG czy moje 2 pęcherzyki pękły czy się w torbiele zamienily. W zeszłym tygodniu też w czwartek niestety jeszcze były nie pęknięte oba w jednym jajniku i cały czas bolało podbrzusze. Ale od niedzieli przestalo. Dziś znów jakaś anomalia. Dobrze że jutro lekarz bo chyba zwariuje rano może się sprawą nieco wyjaśni albo mnie w nocy zaleje choć nie powinno bo cykle mam 32-35dni
Trzymam kciuki, żeby wszystko pięknie pękło!

andzia.08

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
U mnie dziś jest 30 dc, robiłam test w ciągu dnia i dalej jedna kreska ...niby straciłam już nadzieje, ale gdzieś jeszcze tam po głowie mi chodzi, a może nóż widelec się udało ;) Zobaczymy jak będzie jutro

reklama

Fado123

Rozwiązania
0
U mnie dziś jest 30 dc, robiłam test w ciągu dnia i dalej jedna kreska ...niby straciłam już nadzieje, ale gdzieś jeszcze tam po głowie mi chodzi, a może nóż widelec się udało ;) Zobaczymy jak będzie jutro
Zrób sobie test z 1 rannego moczu , a ogólnie jak długie masz cykle?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry