reklama

Starania 2019!

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No jak nie przyjdzie @ to zrobię , chociaż dziś robiłam ten ultraczuly wiec chyba teoretycznie powinien być cień cienia przynajmniej :( Cykle mam 30 dniowe
Nie robiłam nigdy takiego ,ale ten zwykły z apteki u mnie z porannego pierwszego moczu wyszedł słabiutka 2 kreska,więc jeśli byłaby to tak wczesna ciąża to z popołudniowego może być jednak za małe stężenie

andzia.08

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nie robiłam nigdy takiego ,ale ten zwykły z apteki u mnie z porannego pierwszego moczu wyszedł słabiutka 2 kreska,więc jeśli byłaby to tak wczesna ciąża to z popołudniowego może być jednak za małe stężenie
A kiedy robiłaś test ? Został mi jeszcze jeden taki zwykły z apteki, poczekam jeszcze jak nie przyjdzie @ to zrobię może w weekend

enej

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Dziewczyny jaki macie śluz przed @? Dziś u mnie pojawił się taki przezroczysty ciągnący zabarwiony na brązowo czasami. Boje się że znowu się jakieś chorobsko przyplątało

Fado123

Rozwiązania
0
Może to zbliżająca się @ ,lub ciąża nie wiadomo dopóki się nie rozkręci ,lub nie zrobisz testu

RoseGold

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Dziewczyny jaki macie śluz przed @? Dziś u mnie pojawił się taki przezroczysty ciągnący zabarwiony na brązowo czasami. Boje się że znowu się jakieś chorobsko przyplątało
Przed @ mam zawsze dużo raczej białego śluzu. A w tym cyklu nie mam zupełnie

reklama