reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Beta wzrasta ok 2 dni po zagnieżdżeniu. Wiec jeżeli było to zagnieżdżenia to beta powinna już pokazać. Wychodzi zazwyczaj przed terminem @. I jest wiarygodna.
 
Cześć dziewczyny, ja chyba znów dostałam do głowy... 16 dc, a temperatura dalej 35.90, powinnam brać duphaston od dziś, ale czekam i zacznę od jutra. Bo liczyłam że coś się uda. Myślicie że duphaston nie przeszkadza w wystąpieniu owulacji? naczytalam się głupot i nie wiem co mam robić, to mój ostatni cykl w którym w ogóle się staram chyba...
 
Cześć dziewczyny, ja chyba znów dostałam do głowy... 16 dc, a temperatura dalej 35.90, powinnam brać duphaston od dziś, ale czekam i zacznę od jutra. Bo liczyłam że coś się uda. Myślicie że duphaston nie przeszkadza w wystąpieniu owulacji? naczytalam się głupot i nie wiem co mam robić, to mój ostatni cykl w którym w ogóle się staram chyba...
Mi lekarz kazał brać luteine, żeby pęcherzyk pękł i w razie ciąży jej pomógł ,a duphaston to też progesteron więc myślę że nie zaszkodzi ,skoro lekarz tak zalecił
 
A mi znowu mówił ze progesteron brać dopiero po pęknięciu pęcherzyka bo złe wpływa na ovu. Zażywać dopiero po ovu. I kazał zawsze jakieś dwa dni po. Pewnie zależy od lekarza ale wyczytałam gdzieś ze faktycznie może uniemożliwić ovu.
 
Czesc dziewczyny!
Chciałabym do Was dołączyć;-)
Stramy się już 3 cykl i nic:-/ zaczynam się martwić czy wogóle się uda :-/
Mam 31 lat i 3 letnia Zosie,odkad zdecydowaliśmy się na drugie dziecko i poszłam na rutynową kontrolę do ginekologa pojawiły się same problemy.wczesniej wszystko jak w książce, cykl co 28 dni,żadnych problemów,nie stosowalam żadnych leków anty.na wizycie zaskoczenie-mega zmiana na jajniku-od razu markery -na szczęście wynik dobry ale co się stresu najadlam to moje,potem konsultacje i w ostateczności diagnoza że to początki endometriozy do obserwacji i zielone światło aby zajść w ciążę.. cykle po tym wszystkim mam tak rozlegulowane że nie wiem kiedy co mam :-) staramy się cały czas,obecnie powinnam mieć dni plodne więc teraz 2 tygodnie oczeliwania:-) mam nadzieję że z wami będzie mi razniej:-)

Pozdrawiam i czekam na dobre wieści od Was :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Chciałabym do Was dołączyć;-)
Stramy się już 3 cykl i nic:-/ zaczynam się martwić czy wogóle się uda :-/
Mam 31 lat i 3 letnia Zosie,odkad zdecydowaliśmy się na drugie dziecko i poszłam na rutynową kontrolę do ginekologa pojawiły się same problemy.wczesniej wszystko jak w książce, cykl co 28 dni,żadnych problemów,nie stosowalam żadnych leków anty.na wizycie zaskoczenie-mega zmiana na jajniku-od razu markery -na szczęście wynik dobry ale co się stresu najadlam to moje,potem konsultacje i w ostateczności diagnoza że to początki endometriozy do obserwacji i zielone światło aby zajść w ciążę.. cykle po tym wszystkim mam tak rozlegulowane że nie wiem kiedy co mam :-) staramy się cały czas,obecnie powinnam mieć dni plodne więc teraz 2 tygodnie oczeliwania:-) mam nadzieję że z wami będzie mi razniej:-)

Pozdrawiam i czekam na dobre wieści od Was :-)
Pewnie że raźniej. U mnie nie ma nawet jednego dziecka i dalej ciągle starania i dalej nic. Nie wiem co się dzieje... bo wcześniej cykle super, teraz dalej nie ma owulacji drugi cykl z duphastonem i drugi z ovulomed Max.. A nie widać żadnej różnicy:(
 
Do góry