reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Czesc dziewczyny!
Chciałabym do Was dołączyć;-)
Stramy się już 3 cykl i nic:-/ zaczynam się martwić czy wogóle się uda :-/
Mam 31 lat i 3 letnia Zosie,odkad zdecydowaliśmy się na drugie dziecko i poszłam na rutynową kontrolę do ginekologa pojawiły się same problemy.wczesniej wszystko jak w książce, cykl co 28 dni,żadnych problemów,nie stosowalam żadnych leków anty.na wizycie zaskoczenie-mega zmiana na jajniku-od razu markery -na szczęście wynik dobry ale co się stresu najadlam to moje,potem konsultacje i w ostateczności diagnoza że to początki endometriozy do obserwacji i zielone światło aby zajść w ciążę.. cykle po tym wszystkim mam tak rozlegulowane że nie wiem kiedy co mam :-) staramy się cały czas,obecnie powinnam mieć dni plodne więc teraz 2 tygodnie oczeliwania:-) mam nadzieję że z wami będzie mi razniej:-)

Pozdrawiam i czekam na dobre wieści od Was :-)
3 miesiące to tyle co nic ;) mi to zajęło 2 lata ,więc na prawdę nie masz się czym martwić ,ale fakt że nie regularny okres to jakiś problem ,bo nie łatwo trafić
 
reklama
Pewnie że raźniej. U mnie nie ma nawet jednego dziecka i dalej ciągle starania i dalej nic. Nie wiem co się dzieje... bo wcześniej cykle super, teraz dalej nie ma owulacji drugi cykl z duphastonem i drugi z ovulomed Max.. A nie widać żadnej różnicy:(
A czy ktoś Ci podpowiedział ,że może jakiś wyjazd gdzieś ? choćby na weekend ? mi to pomogło i to serio przy wszystkich 3 raza ,zaszłam poza domem
 
A mi znowu mówił ze progesteron brać dopiero po pęknięciu pęcherzyka bo złe wpływa na ovu. Zażywać dopiero po ovu. I kazał zawsze jakieś dwa dni po. Pewnie zależy od lekarza ale wyczytałam gdzieś ze faktycznie może uniemożliwić ovu.
Możesz mieć rację ,że to po owulacji ,u mnie pamięć trochę szwankuje i to dawno było ;)
 
Czesc dziewczyny!
Chciałabym do Was dołączyć;-)
Stramy się już 3 cykl i nic:-/ zaczynam się martwić czy wogóle się uda :-/
Mam 31 lat i 3 letnia Zosie,odkad zdecydowaliśmy się na drugie dziecko i poszłam na rutynową kontrolę do ginekologa pojawiły się same problemy.wczesniej wszystko jak w książce, cykl co 28 dni,żadnych problemów,nie stosowalam żadnych leków anty.na wizycie zaskoczenie-mega zmiana na jajniku-od razu markery -na szczęście wynik dobry ale co się stresu najadlam to moje,potem konsultacje i w ostateczności diagnoza że to początki endometriozy do obserwacji i zielone światło aby zajść w ciążę.. cykle po tym wszystkim mam tak rozlegulowane że nie wiem kiedy co mam :-) staramy się cały czas,obecnie powinnam mieć dni plodne więc teraz 2 tygodnie oczeliwania:-) mam nadzieję że z wami będzie mi razniej:-)

Pozdrawiam i czekam na dobre wieści od Was :-)

Witamy i życzymy powodzenia w tym cyklu :D my z mężem co prawda na luzie, po prostu się nie zabezpieczamy, ale czekamy już 3,5 roku[emoji17]
 
Witam się dzisiaj, nie wytrzymałam, zrobiłam dziś test i negatywny. Co prawda troche dziwny, bo jedna kreska pokazała się praktycznie na środku, ale gdzie by nie była, to była jedna [emoji14]
Jestem smutna i dalej czekam na @[emoji17]
 
Witam się dzisiaj, nie wytrzymałam, zrobiłam dziś test i negatywny. Co prawda troche dziwny, bo jedna kreska pokazała się praktycznie na środku, ale gdzie by nie była, to była jedna [emoji14]
Jestem smutna i dalej czekam na @[emoji17]
Może wadliwy test? może warto powtórzyć ? kupić 2 różnych firm?
 
Może wadliwy test? może warto powtórzyć ? kupić 2 różnych firm?

To już trzeci w przeciągu tygodnia. Nie ma sensu już kupować kolejnych, nawet różnych firm.
Zastanawiam się tylko, co mam zrobić z wizyta u ginekologa. Chciałam pójść po tej @, a ona jak na zlosc nie chce przyjść[emoji53]
 
Czesc dziewczyny!
Chciałabym do Was dołączyć;-)
Stramy się już 3 cykl i nic:-/ zaczynam się martwić czy wogóle się uda :-/
Mam 31 lat i 3 letnia Zosie,odkad zdecydowaliśmy się na drugie dziecko i poszłam na rutynową kontrolę do ginekologa pojawiły się same problemy.wczesniej wszystko jak w książce, cykl co 28 dni,żadnych problemów,nie stosowalam żadnych leków anty.na wizycie zaskoczenie-mega zmiana na jajniku-od razu markery -na szczęście wynik dobry ale co się stresu najadlam to moje,potem konsultacje i w ostateczności diagnoza że to początki endometriozy do obserwacji i zielone światło aby zajść w ciążę.. cykle po tym wszystkim mam tak rozlegulowane że nie wiem kiedy co mam :-) staramy się cały czas,obecnie powinnam mieć dni plodne więc teraz 2 tygodnie oczeliwania:-) mam nadzieję że z wami będzie mi razniej:-)

Pozdrawiam i czekam na dobre wieści od Was :-)
Witaj wśród starających się:) my już ponad 2 lata staramy się o pierwsze i tez nic. Na Twoim miejscu pewnie robilabym testy paskowe żeby chociaż próbować obserwować kiedy mogłaby być owulacja jeśli są tak rozregulowane. Trzymam kciuki. Może tak jak koleżanki napisały- mały wypad na weekend czy wakacje dla relaksu :)
 
U mnie trochę się pozmieniało i chyba dzidziuś będzie musiał zaczekać :( Po pół roku w nowej pracy okazało się, że muszę ją zmienić. Złe traktowanie pracowników i obniżenie wynagrodzenia od listopada to dla mnie poważny problem. Dostałam propozycję pracy na umowę o pracę. Jeśli się uda, to będę musiała tak czy siak trochę odczekać. Chyba spaliłabym się ze wstydu gdybym podpisała umowę o pracę i okazałoby się, że jestem w ciąży :(
 
reklama
Dziewczyny dawno mnie nie bylo, ale bylismy na weselu itd i wczoraj dopiero wrocilismy.Przedwczoraj w dniu @ test negatyw, wczoraj negatyw a dzis bladziutki cien :) nie wiem czy go uchwyce telefonem...Nie wiem czy sie juz cieszyc :)
 

Załączniki

  • 15606864658161617553658495036702.jpg
    15606864658161617553658495036702.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 99
Do góry