reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Gratulacje || kreseczek! ☺

Dawno się nie odzywałam, ale teraz mam pytanie może któraś z Was miała taka sytuacje... Otóż jakos 6 dni temu mialam owu a dzisiaj mam kłucie tego samego jajnika i ze.tak sie wyrażę duzoo śluzu, nawet mialam.wrażenie ze lekko zabarwiony byl.. kilka.razy myslalam ze może to @ bo takie dziwne uczucie... Czy to może dobrze wrozyc?
 
Oj niebardzo. Właśnie jestem tu nowa i zakładałam dziś wątek o nieustających krwawieniach. Mam problemy z długimi miesiączkami, ok 10 dni. Krótkim czasem bez krwawień np. 7-12 dni i znowu plamienia aż do okresu. I to właśnie duphaston ponoć ma mi wyrównać te moje dziwne cykle....
No wiec musisz czekać aż duphaston spełni swoją role. Pewnie mam niedobory progesteronu i stad te plamienia. Jak nie ureguluje się do mogą zmienić lek lub zwiększyć dawkę ale na efekty jak zwykle trzeba chwilkę poczekać.
 
Gratulacje || kreseczek! ☺

Dawno się nie odzywałam, ale teraz mam pytanie może któraś z Was miała taka sytuacje... Otóż jakos 6 dni temu mialam owu a dzisiaj mam kłucie tego samego jajnika i ze.tak sie wyrażę duzoo śluzu, nawet mialam.wrażenie ze lekko zabarwiony byl.. kilka.razy myslalam ze może to @ bo takie dziwne uczucie... Czy to może dobrze wrozyc?
Ja jak się starałam to wszystko mi się działo a koniec końców była to reakcja na leki stres i zmiany pogody. Także spokojnie czekaj.
 
Cześć dziewczyny :) można dołączyć?
Czytam Was od kilku dni, z mężem staramy się o dziecko od 7dmiu cykli. Podstawowe badania w porządku, ciąży brak :( mam objawy, ale to już są moje urojenia... Widzę, że też dostrzegacie u siebie objawy mimo braku dwóch kresek?...
 
Cześć dziewczyny :) można dołączyć?
Czytam Was od kilku dni, z mężem staramy się o dziecko od 7dmiu cykli. Podstawowe badania w porządku, ciąży brak :( mam objawy, ale to już są moje urojenia... Widzę, że też dostrzegacie u siebie objawy mimo braku dwóch kresek?...
Mi za kazdym razem jak lekarz mówi na wizycie "endometrium piękne na przyjęcie zarodka... Oooo i pęcherzyk. I tylko się starać! Powodzenia i za miesiąc proszę z dwoma kreskami do mnie" ... To ja już w sumie od razu mam ciążę .... No niestety jak już bardzo chcemy to tak jest :(
 
Cześć dziewczyny :) można dołączyć?
Czytam Was od kilku dni, z mężem staramy się o dziecko od 7dmiu cykli. Podstawowe badania w porządku, ciąży brak :( mam objawy, ale to już są moje urojenia... Widzę, że też dostrzegacie u siebie objawy mimo braku dwóch kresek?...
Oczywiście że tak , jak się starałam to co miesiąc miała objawy ciąży której nie było ,niestety głowa płata nam figle , wiem wiem łatwo się mówi ale trzeba wrzucić na luz . lub jakiś wyjazd gdzieś ,odreagować zapomnieć ,mi się tak udało
 
reklama
Cześć dziewczyny :) można dołączyć?
Czytam Was od kilku dni, z mężem staramy się o dziecko od 7dmiu cykli. Podstawowe badania w porządku, ciąży brak :( mam objawy, ale to już są moje urojenia... Widzę, że też dostrzegacie u siebie objawy mimo braku dwóch kresek?...
Mam tak samo. Jestem 2 dzień po owulacji i wkreca sobie, że coś mi się tam robi, choć wiem, że to za wcześnie :-D
 
Do góry