reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć dziewczyny długo mnie nie było :) U mnie owu pojawiała się w 17 dc była bo test ovu wyszedł pozytywnie. Od 17 dc też zaczęłam brać duphaston, zobaczymy jak to będzie. Jestem nastawiona pozytywnie biorąc pod uwagę że wcześniejszy cykl był bezovu. Teraz temperatura utrzymuje się na poziomie 36.50 Więc chyba nie wyszło, bo wszędzie czytam że powinna wzrosnąć do 37. Jak było u Was? Wzrastała od razu? Bo mam jakieś przeczucia że się udało, dziś 21 dc i klucia w podbrzuszu, piersi jakieś większe, żyłki na brodawkach i jakoś dziwnie chce mi się wszystkiego. Czekam cierpliwie do 30.06 nie będzie @ to testuje.
 
reklama
Hejo :) moge dołączyć? Z mężem staramy się o maleństwo już od 7 miesięcy. Teoretycznie u mnie wszystko jest oki, przytulamy się co 2/3 dni. W tym cyklu gin przepisał mi lek na pobudzenie owulacji plus duphaston ale czuję że nie wyszło :( jutro ma być miesiączka a ja znowu czuję ten paskudny ból w podbrzuszu :( zaczynam się martwic, że nawet leki na pobudzenie owulacji nie podzialaly :( tarczyca w porządku, lekarz mówi że nic nie wygląda niepokojąco. Eh :(
 
Trzymam kciuki za Was!

Ja od dwóch dni mam pobolewanie w dole brzucha jak ma @ ale to dopiero 18 dzień cyklu i jak dostanę to chyba zwatpie bo nie dość że cykle nieregularne to jeszcze krótkie:-/

W jaki sposob mierzycie temperaturę?
 
Hejo :) moge dołączyć? Z mężem staramy się o maleństwo już od 7 miesięcy. Teoretycznie u mnie wszystko jest oki, przytulamy się co 2/3 dni. W tym cyklu gin przepisał mi lek na pobudzenie owulacji plus duphaston ale czuję że nie wyszło :( jutro ma być miesiączka a ja znowu czuję ten paskudny ból w podbrzuszu :( zaczynam się martwic, że nawet leki na pobudzenie owulacji nie podzialaly :( tarczyca w porządku, lekarz mówi że nic nie wygląda niepokojąco. Eh :(
Witaj ,trzeba wrzucić na luz ,niestety głowa swoje robi , dobrze celować w owulację ,jeśli masz regularne cykle to w miarę łatwo ją wyliczyć
 
Witaj ,trzeba wrzucić na luz ,niestety głowa swoje robi , dobrze celować w owulację ,jeśli masz regularne cykle to w miarę łatwo ją wyliczyć
W każdym cyklu staramy się działać kiedy najprawdopodobniej jest owulacja. Ale niestety. Z tym luzem to u mnie ciężko, dlatego tak wszyscy o tym mówią a im bardziej to słyszę to tym bardziej się stresuję.
 
Trzymam kciuki za Was!

Ja od dwóch dni mam pobolewanie w dole brzucha jak ma @ ale to dopiero 18 dzień cyklu i jak dostanę to chyba zwatpie bo nie dość że cykle nieregularne to jeszcze krótkie:-/

W jaki sposob mierzycie temperaturę?
Ja ustawiłem budzik na 5.20, mimo że w weekendy lubię pospać. Więc budzę się termometr z szafki do ust i czekam. Zapisuje w aplikacji najbardziej czytelnej dla mnie ovuview. I w weekendy zazwyczaj idę spać dalej. Drugi miesiąc tak działam.
 
W każdym cyklu staramy się działać kiedy najprawdopodobniej jest owulacja. Ale niestety. Z tym luzem to u mnie ciężko, dlatego tak wszyscy o tym mówią a im bardziej to słyszę to tym bardziej się stresuję.
Wiem ja starałam się 2 lata , a zaczęłam mając 30 lat więc pomyśl co ja czułam ;) polecam aplikację na tel ovu tam wpisujesz miesiączkę , i ta aplikacja wylicza dni płodne ,u mnie sprawdziło się wiem bo kontrolowałam to u gina , a udało się zajść na wyjeździe , wtedy w ogóle nie myślałam o owulacji i ciąży i się udało ,ale po 2 latach i 2 stratach to człowiek ma dość, i jeszcze jak Cię prześladują laski w ciąży ha ha
 
Ja ustawiłem budzik na 5.20, mimo że w weekendy lubię pospać. Więc budzę się termometr z szafki do ust i czekam. Zapisuje w aplikacji najbardziej czytelnej dla mnie ovuview. I w weekendy zazwyczaj idę spać dalej. Drugi miesiąc tak działam.
Ja też używam ovuview. Dopiero pierwszy cykl z mierzenie temperatury.
 
reklama
Wiem ja starałam się 2 lata , a zaczęłam mając 30 lat więc pomyśl co ja czułam ;) polecam aplikację na tel ovu tam wpisujesz miesiączkę , i ta aplikacja wylicza dni płodne ,u mnie sprawdziło się wiem bo kontrolowałam to u gina , a udało się zajść na wyjeździe , wtedy w ogóle nie myślałam o owulacji i ciąży i się udało ,ale po 2 latach i 2 stratach to człowiek ma dość, i jeszcze jak Cię prześladują laski w ciąży ha ha
Dzięki wielkie :) ściągnę apke :) ja mam 27 lat, ale jak nim zajde to moze dojść do 30 :p najgorsze jak znajome pozachodzily za pierwszym, drugim i teksty typu:co to za filozofia. Eh.
 
Do góry