reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ehhh @ powinnam mieć w weekend, zrobiłam test i dupa. Jedna kreseczka znowu :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
Do Weekendu daleko ;) po co rodzić przed @ ? zrób w weekend a
Czy o tym wszystkim idzie nie myśleć CHOCIAZ PRZEZ JEDEN DZIEN???? ......:/
Nie ! dopóki nie będzie tych upragnionych 2 kresek ,masakra u mnie 2 lata ,prawie depresja , i jeden jedyny miesiąc przez 2 lata ,gdzie za przeproszeniem miałam to w dupie , i się udało ,żadnych objawów ,żadnych przeczuć , test zrobiony bo mi kazali ha ha a tu zaskoczenie , życzę Wam tego samego
 
Do Weekendu daleko ;) po co rodzić przed @ ? zrób w weekend a

Nie ! dopóki nie będzie tych upragnionych 2 kresek ,masakra u mnie 2 lata ,prawie depresja , i jeden jedyny miesiąc przez 2 lata ,gdzie za przeproszeniem miałam to w dupie , i się udało ,żadnych objawów ,żadnych przeczuć , test zrobiony bo mi kazali ha ha a tu zaskoczenie , życzę Wam tego samego
Muszę sprawdzać, bo mam odstawić glucophage
 
Nie mając takich objawów nie oznacza że nie mogło się nie udać. Takie objawy mogą być ale wcale nie muszą. Nie ma co się martwić. Niestety to nie od nas zależy czy objawy będą czy nie. Możesz być kobieta która wogule nie będziesz miała żadnych objawów. Jedynym twoim objawem może być tylko i wyłącznie brak miesiączki.
Miałam mega objawy w pierwszej ciąży i do samego końca wymiotował am po 3 razy dziennie. Przez to spodziewam się chyba tego samego
 
Miałam mega objawy w pierwszej ciąży i do samego końca wymiotował am po 3 razy dziennie. Przez to spodziewam się chyba tego samego
To się nie spodziewaj ;) każda ciąża jest zupełnie inna , ja w 2 ciąży (zak w 9 tyg ) wymioty jakaś masakra ,a teraz zero nic kompletnie , gdyby nie beta to bym nie wiedziała że jestem w ciąży ,i tak praktycznie do tej pory ,tylko z tą różnicą że teraz czuję jak mała kopie ;)
 
To się nie spodziewaj ;) każda ciąża jest zupełnie inna , ja w 2 ciąży (zak w 9 tyg ) wymioty jakaś masakra ,a teraz zero nic kompletnie , gdyby nie beta to bym nie wiedziała że jestem w ciąży ,i tak praktycznie do tej pory ,tylko z tą różnicą że teraz czuję jak mała kopie ;)
Dokładnie jestem tego samego zdania że każda ciaza jest inna.
 
@Mamcia_86 z tym mierzeniem temperatury to bardziej mi chodziło o to że jakbyś mierzyła to byś mniej więcej widziała po wykresie czy nadciąga @ czy wręcz przeciwnie ;)

Jeśli chodzi o testy ciążowe to najlepsza będzie beta :D bo ta raczej Cię nie oszuka jak zwykle testy ;)
 
Do Weekendu daleko ;) po co rodzić przed @ ? zrób w weekend a

Nie ! dopóki nie będzie tych upragnionych 2 kresek ,masakra u mnie 2 lata ,prawie depresja , i jeden jedyny miesiąc przez 2 lata ,gdzie za przeproszeniem miałam to w dupie , i się udało ,żadnych objawów ,żadnych przeczuć , test zrobiony bo mi kazali ha ha a tu zaskoczenie , życzę Wam tego samego
Najpierw podczas @, czekanie kiedy się skończy, potem testy i czekanie na owu. W międzyczasie stres czy się plamienia nie pojawia. Czy owu się powiodla. Czy peknie. Czy się zagniezdzi. Potem myślenie czy się udało. Rety ... Nie idzie tak żyć. Szykuje mi się urlop za tydzień. O ile w ogóle będzie owu to raczej będę po. Szkoda że nie w trakcie może faktycznie by się człowiek odmóżdżył. A tak to znów myslenie czy coś wyjdzie z tego ....
 
reklama
@Mamcia_86 z tym mierzeniem temperatury to bardziej mi chodziło o to że jakbyś mierzyła to byś mniej więcej widziała po wykresie czy nadciąga @ czy wręcz przeciwnie ;)

Jeśli chodzi o testy ciążowe to najlepsza będzie beta :D bo ta raczej Cię nie oszuka jak zwykle testy ;)
Właśnie nie bardzo orientuje się, jak to działa z tą temperaturą. Muszę to przestudiowac. Polecisz termometr konkretnej firmy?
 
Do góry