reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Wieczorem dopiero młodego położę spać, m jedzie na siatkówkę niedługo poza tym sprzątam, piore, gotuję ha ha sobota
 
Cześć dziewczyny. Czytam sobie Wasze forum od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć. Mam już 10 letnia córkę. Teraz jesteśmy na etapie 3 cykl działań - po konsultacji z moją gin działamy z dupastonem. Aczkolwiek dzisiaj w 20 dc zrobiłam sobie test owu co mnie bardzo zaskoczyło wyszły dwie krechy testowa mega gruba - nie wiem co myśleć [emoji848] Za tydzień testujemy [emoji4] mam nadzieję pozytywnie. Gratuluję wszystkim którym się udało, a za resztę 3mam kciuki
 
Cześć dziewczyny. Czytam sobie Wasze forum od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć. Mam już 10 letnia córkę. Teraz jesteśmy na etapie 3 cykl działań - po konsultacji z moją gin działamy z dupastonem. Aczkolwiek dzisiaj w 20 dc zrobiłam sobie test owu co mnie bardzo zaskoczyło wyszły dwie krechy testowa mega gruba - nie wiem co myśleć [emoji848] Za tydzień testujemy [emoji4] mam nadzieję pozytywnie. Gratuluję wszystkim którym się udało, a za resztę 3mam kciuki
Witaj ja mam 7 letniego syna i teraz pierwszy miesiąc się staramy. Ciekawi mnie bardzo czy się uda. Trzymam kciuki żeby Tobie się udalo
 
Agus8794, wlasnie dostalam skierowanie na te badania. Mam podwyzszona lekko prolaktyne ale podobno ze mogla wyjsc taka bo badanie nie bylo naczczo
Lekarz stwierdzil ze moze nic mi nie jest ale do endokrynologa z wynikami na wszelki wypadek mam sie udac. Az dopada mnie stres..
 
Agus8794, wlasnie dostalam skierowanie na te badania. Mam podwyzszona lekko prolaktyne ale podobno ze mogla wyjsc taka bo badanie nie bylo naczczo
Lekarz stwierdzil ze moze nic mi nie jest ale do endokrynologa z wynikami na wszelki wypadek mam sie udac. Az dopada mnie stres..
Bądź dobrej myśli, zawsze warto sprawdzić.
 
Witaj ja mam 7 letniego syna i teraz pierwszy miesiąc się staramy. Ciekawi mnie bardzo czy się uda. Trzymam kciuki żeby Tobie się udalo
Marta, również trzymam kciuki. My jakieś 3 lata temu też podjęliśmy próbę, ale bez udziału gin poprostu się nie zabezpieczalismy niestety nic z tego nie wyszło - powiedzieliśmy sobie ze tak miało być, straciłam pracę i odpuscilismy. A teraz zobaczymy...
 
Marta, również trzymam kciuki. My jakieś 3 lata temu też podjęliśmy próbę, ale bez udziału gin poprostu się nie zabezpieczalismy niestety nic z tego nie wyszło - powiedzieliśmy sobie ze tak miało być, straciłam pracę i odpuscilismy. A teraz zobaczymy...
U nas podobnie było zawsze coś się działo w życiu co niepozwalalo nam na drugie dziecko. Teraz od dwóch lat mam stabilizację i umowę na czas nieokreślony więc stwierdziliśmy że to najlepszy moment. Lepszego nie będzie.
 
reklama
Agus8794, wlasnie dostalam skierowanie na te badania. Mam podwyzszona lekko prolaktyne ale podobno ze mogla wyjsc taka bo badanie nie bylo naczczo
Lekarz stwierdzil ze moze nic mi nie jest ale do endokrynologa z wynikami na wszelki wypadek mam sie udac. Az dopada mnie stres..



Ja też miałam podwyższona prolaktyne naczczo . Lekarz kazał powtórzyć wynik w godzinach popołudniowych powiedzmy o 12 i w ten sam dzień ten sam wynik o . Mówił że ten hormon jest ruchomy i jak jeden będzie w normie to znaczy że jest wszystko dobrze.
 
Do góry