reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Mam 32 lata i 7 letnią córkę. Teraz nadszedł czas na zaplanowanie drugiego dziecka. Przed jakimikolwiek próbami postanowiłam zrobić badania krwi. Mam podwyższoną prolaktynę. Ale cykle mam regularne. W poniedziałek wizyta u ginekologa. Mam nadzieję, że będzie dobrze i nie będziemy czekać zbyt długo z sukcesem jestem po pierwszej owulacji. Ale biorąc pod uwagę poziom tej prolaktyny nie liczę na cud
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny. Ja dzisiaj 13h w pracy więc mąż ogarnia mieszkanie bo jutro mamusia na wizytację się zapowiedziała dzisiaj 20dc, ból piersi trochę mniejszy, za to dyskomfort w podbrzuszu. Dalej czekamy :)
 
Cześć. Widzę że dziewczyn, które po raz drugi chcą być mamusiami coraz więcej [emoji106] ja mam córkę 10lat [emoji4]
Cześć dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Mam 32 lata i 7 letnią córkę. Teraz nadszedł czas na zaplanowanie drugiego dziecka. Przed jakimikolwiek próbami postanowiłam zrobić badania krwi. Mam podwyższoną prolaktynę. Ale cykle mam regularne. W poniedziałek wizyta u ginekologa. Mam nadzieję, że będzie dobrze i nie będziemy czekać zbyt długo z sukcesem jestem po pierwszej owulacji. Ale biorąc pod uwagę poziom tej prolaktyny nie liczę na cud
 
Dodam jeszcze, że cytologia zrobiona i usg dopochwowe również. Lekarz powiedział nic tylko rodzić. I moje nastawienie było mega pozytywne. Ale ta prolaktyna mnie trochę podłamała. Może też niepotrzebnie się naczytałam w necie o tym.
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Mam 32 lata i 7 letnią córkę. Teraz nadszedł czas na zaplanowanie drugiego dziecka. Przed jakimikolwiek próbami postanowiłam zrobić badania krwi. Mam podwyższoną prolaktynę. Ale cykle mam regularne. W poniedziałek wizyta u ginekologa. Mam nadzieję, że będzie dobrze i nie będziemy czekać zbyt długo z sukcesem jestem po pierwszej owulacji. Ale biorąc pod uwagę poziom tej prolaktyny nie liczę na cud
Witaj mój syn też z rocznika 2012 [emoji4]
 
reklama
Ja mam w kwietniu 33. Może bobas zrobi niespodziankę na urodziny. Marzy mi się pierwsze dziecko. W tym tygodniu chyba zajrzę do ginekologa. Monsz za granicę pojechał więc jest przerwa i czas na jakieś akcje. [emoji6]
 
Do góry