reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

U mnie 5 cykl starań, nic nie czuje i jakoś mam wrażenie ze się nie udało znowu choć wcześniej zawsze myślałam, ze tak zaszłam i czułam a raczej wymyślałam sobie objawy...teraz trochę to olałam i nie nakręcam się już
Ja tez nic nie czuje , piersi mnie bolą od ponad tygodnia ale u mnie to normalne przed @ chociaż dość szybko zaczęły bolec , czasami kłują jajniki a zwlaszcza prawy i boli podbrzusze ale sporadycznie i lekko , trzy lata temu byłam w ciąży(ciąża nieplanowana i stranoca w 7t), do dzis pamietam każdy szczegół i każdy objaw , jeszcze przed planowana @ wiedziałam ze to to. Wiem ze każda ciąża sie różni , staram sie nie nakręcać tylko spokojnie czekać .
 
reklama
Ja tez nic nie czuje , piersi mnie bolą od ponad tygodnia ale u mnie to normalne przed @ chociaż dość szybko zaczęły bolec , czasami kłują jajniki a zwlaszcza prawy i boli podbrzusze ale sporadycznie i lekko , trzy lata temu byłam w ciąży(ciąża nieplanowana i stranoca w 7t), do dzis pamietam każdy szczegół i każdy objaw , jeszcze przed planowana @ wiedziałam ze to to. Wiem ze każda ciąża sie różni , staram sie nie nakręcać tylko spokojnie czekać .

Mnie dziś coś kolka łapie i taki dziwny ból brzucha mam taki jakby spięty jest. Ja w poprzedniej ciąży nic nie czułam i test zrobiłam jeden dzień po spodziewanej @. Dziś chyba kupię ten test może jutro pykne rano z ciekawości choć pewnie za wcześnie Jeszcze
 
Naczytałam się ;) i dotarłam do końca więc jestem teraz na bieżąco.
My zaczynamy starania za miesiąc lub dwa, zależy jak lekarz pozwoli. Chociaż nie wiem czy się cieszyć, bo na razie panikuję..
Od dwóch dni czuje się jak przed okresem chociaż kalendarz wskazuje owulację. Ale piersi mam takie wrażliwe i bolące że stanik mi przeszkadza a bez tragedia. Podbrzusze boli i ciągnie że co chwilę sprawdzam czy okres nie przyszedł. Cykle mam okropnie nieregularne to może teraz się jakiś krótki trafił.
 
Jednak tak. Jestem właśnie na oddziale bo jeszcze muszą mnie przebadać co i jak. Może któraś z Was wie kiedy i jak wygląda pierwszy cykl po poronieniu?

Koleżanka poroniła i samoistnie się oczyściło. Współżyli normalnie po wszystkim i czekali na okres aż się pojawi po poronieniu. No i się nie doczekali. Jest teraz w 6msc ciąży.
 
Mnie dziś coś kolka łapie i taki dziwny ból brzucha mam taki jakby spięty jest. Ja w poprzedniej ciąży nic nie czułam i test zrobiłam jeden dzień po spodziewanej @. Dziś chyba kupię ten test może jutro pykne rano z ciekawości choć pewnie za wcześnie Jeszcze
Daj znać koniecznie jak wyszło , 3mam mocno kciuki ! ✊
 
Mnie dziś coś kolka łapie i taki dziwny ból brzucha mam taki jakby spięty jest. Ja w poprzedniej ciąży nic nie czułam i test zrobiłam jeden dzień po spodziewanej @. Dziś chyba kupię ten test może jutro pykne rano z ciekawości choć pewnie za wcześnie Jeszcze
Daj znać jak zrobisz test , 3mam mocno kciuki za +!!
 
Ja wróciłam z pracy mam weekend. Dziś miałam hospitacje Pani Dyrektor. Poszło dobrze. Strasznie jestem zmęczona, dzieciaki dały mi w kość przez ten tydzień.
 
Steryd wziewny Pulmicort i to tylko do połowy, bo potem nie było potrzeby. Lekarka mówiła, że często się tak zdarza, że astma się wycisza w ciąży. Mówiła, że sterydy wziewne są jak najbardziej ok, mimo tego co kiedyś sądzono, natomiast odradza właśnie branie tabletek antyhistaminowych. Więc ja normalnie na zaostrzenie AZS wzięłabym Telfast, ale ze względu na ciążę nie brałam. A jakie tabletki Ci lekarz przepisał?
Contrahist
 
reklama
Do góry