reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja też jestem nauczycielem ale prywatnie , także muszę być w pracy. Pracuje w przedszkolu dla dzieci z autyzmem. Dyrekcja zgodziła się w razie co że mogę wziąć córki do pracy ale pewnie na jeden dwa dni ..nie chce ryzykować więc zostają z dziadkami.:)
No właśnie ja też w przedszkolu ale anglijezycznym. Jestem nauczycielem i wychowawca obecnie 5 latkow
Syna mogę brać kiedy chce i na wszelkie wycieczki też więc jest spoko.


Przyszly moje testy owu jest 5 sztuk zastanawiam się od kiedy je robić 10 dc do 15?
 
reklama
No właśnie ja też w przedszkolu ale anglijezycznym. Jestem nauczycielem i wychowawca obecnie 5 latkow
Syna mogę brać kiedy chce i na wszelkie wycieczki też więc jest spoko.


Przyszly moje testy owu jest 5 sztuk zastanawiam się od kiedy je robić 10 dc do 15?
Ja robie od 6dc dlatego, że chce poznać mój organizm. Dzisiaj jest 13dc test owu nadal negatywne jestem ciekawa co to będzie. W czwartek mam wizytę u gina kontrolna.
 
Dziewczyny jak myślicie przy staraniach lepiej morze czy góry? ;) Chcemy się gdzieś wybrać rodzinnie na weekend majowy. Żeby było co robić dla 3latka i żeby poćwiczyć starania;)
 
Dziewczyny jak myślicie przy staraniach lepiej morze czy góry? ;) Chcemy się gdzieś wybrać rodzinnie na weekend majowy. Żeby było co robić dla 3latka i żeby poćwiczyć starania;)
Ja przed ciążą byłam w górach, dużo chodziliśmy, w tym samym miesiącu zaszliśmy. Potem sobie myślałam, że nabrałam trochę kondycji w tych górach i może dzięki temu miałam niezłą morfologię ;) także staraniowo polecam :D 3 latek to chyba wszędzie się odnajdzie w nowym miejscu ;)
w tym roku z prawie roczniakiem chyba pojedziemy nad morze, bo nie bardzo mi się widzi go nosić w górach na dłuższe dystanse.
U mnie plamienie i ból podbrzusza, czyli w końcu coś ruszyło. To już 44. dzień cyklu, więc czekam aż w końcu nadejdzie okres.
 
Hej dziewczyny , czy któraś z was czeka na testowanie w najbliższych dniach ? U mnie dziś 28dc i chyba poczekam do środy, mam nadzieje Że @ nie przyjdzie :)
 
reklama
Do góry