reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Na pewno tutaj kazda Pani usłyszała by nue myslec... Ja nje moge pod względem leczenia boje sie i moze to mnie nakreca.... Ale co poradzic?
Nie przejmuj się. Tu każdy pisze zeby sie nie stresować, a dam sobie rękę uciąć,ze każda na swój sposób sie stresuje. Ja również... wiadomo cierpliwość ciezka sprawa. Powodzenia [emoji6]
 
reklama
Na pewno tutaj kazda Pani usłyszała by nue myslec... Ja nje moge pod względem leczenia boje sie i moze to mnie nakreca.... Ale co poradzic?
Znam dużo par które starają się bardzo długo po kilka lat. Za bardzo o tym myślą wiem że jest ciężko. Wyjedzie gdzieś odpocznijcie. Dobra kolacja jakiś wypad.
 
Znam dużo par które starają się bardzo długo po kilka lat. Za bardzo o tym myślą wiem że jest ciężko. Wyjedzie gdzieś odpocznijcie. Dobra kolacja jakiś wypad.
Dokładnie. Mi tak ciśnienie skoczyło przez ostatni cykl i wizyte u gina.
24.04 wyniki i powiem mu, ze chce wiecej badań pod kątem hormonów zrobić i kropka. Nie on będzie decydował.
Wykupiłam wycieczkę na maj do Grecji zeby ochłonąć,a nóż widelec klimat nam posłuży.
 
Hej dziewczyny,
Postanowiłam, ze dołączę do Was. W grupie siła i jakoś tak lepiej się wygadać ☺️. Jestem mama 3 letniego synka, w grudniu 2018 postanowiliśmy z mężem, ze zaczniemy starania o kolejnego dzidziusia, ku naszemu zaskoczeniu udało się za pierwszym razem, 2 kreseczki na teście, była wielka radość, aż tu w walentynki podczas kontrolnej wizyty usg, lekarz stwierdził nieprawidłowa ciąże, miałam puste jajeczko. Dzień później wykonany zabieg. Wielkie czekanie na unormowanie się wszystkiego, w między czasie jeszcze pojawił się torbiel na prawym jajniku, aż w końcu 25 marca ginekolog stwierdził brak obecności torbieli i dał zielone światełko. Dziś jest 32 dzień mojego cyklu, miesiączka opóźniona o 2 dni, boje się jakoś testować, i w ogóle mam wrażenie, ze ciąża jest niemożliwa
 
Wszystkie dziewczyny witam właśnie w grupie siła [emoji7] my z m dziś przytulanka. Wczoraj nie dałam rady że zmęczenia. Test owu dziś też zrobię choć wczoraj pokazał pozytyw. Uda się albo nie no zobaczymy. Nogi do góry i heja [emoji23][emoji123]
 
Hej dziewczyny,
Postanowiłam, ze dołączę do Was. W grupie siła i jakoś tak lepiej się wygadać [emoji5]. Jestem mama 3 letniego synka, w grudniu 2018 postanowiliśmy z mężem, ze zaczniemy starania o kolejnego dzidziusia, ku naszemu zaskoczeniu udało się za pierwszym razem, 2 kreseczki na teście, była wielka radość, aż tu w walentynki podczas kontrolnej wizyty usg, lekarz stwierdził nieprawidłowa ciąże, miałam puste jajeczko. Dzień później wykonany zabieg. Wielkie czekanie na unormowanie się wszystkiego, w między czasie jeszcze pojawił się torbiel na prawym jajniku, aż w końcu 25 marca ginekolog stwierdził brak obecności torbieli i dał zielone światełko. Dziś jest 32 dzień mojego cyklu, miesiączka opóźniona o 2 dni, boje się jakoś testować, i w ogóle mam wrażenie, ze ciąża jest niemożliwa
Testuj i wrzuć foto. Może akurat, badx dobrej myśli. Ja mam 7 letniego syna teraz kolej na drugie. Dziś jest ten dzień owu 12dc
 
Ja jeszcze raz wrócę do testów owulacyjnych zaraz po miesiączce w kwietniu. Ponad rok temu robiłam pół roku i przez pół roku tylko jeden cykl pokazał mi pozytywny wynik owulacyjny. Spróbuję z innych firm i apteki testy owulacyjne. Może się coś zmieniło przez ponad rok czasu i może jakieś testy będę mi pokazywać skok LH i może się w końcu na moim teście ciążowym pokażą dwie kreski
 
reklama
U mnie dziś owulka chciałam już wczoraj zacząć starania,ale no cóż konar nie zapłonął,[emoji30]załamka
U nas to ja poleglam że zmęczenia ha ha. Ja tam o 21 już śpię a m siedzi do późna. U mnie też dziś owulka i dziś m przycisne o ile nie zasnę [emoji23] bo jutro otwieram przedszkole i wstaje 4.30
 
Do góry