reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dzisiaj to już będzie dupa, dziewczyny co? 14dc. [emoji24] Cholera że też wczoraj nie wyszło. Chociaż @ przylazi 2 dni po terminie wyjątkowo więc może szansa jest. Chociaż nie wiem jak z tymi testami skoro wczoraj też wyszedł pozytywny to może jednak?

Marta nam nawet jak się niechce to działamy kiedy testy są pozytywne . Bo jak chcemy mieć dziecko to trzeba
 
reklama
Ja wiem tylko teoretycznie test pozytywny w niedziele i poniedziałek. M wczoraj nie podolal. Wydaje mi się że nie mam już płodne go śluzu. Więc nie wiem czy jest sens próbować dziś.
Jeśli pragniesz dziecka byś musiała się poświęcić troszkę. Dzidziuś się sam nie zrobi. Zrób mężowi dobra kolację do tego jakieś winko czerwone A na zakończenie dnia Przytulanki i mąż będzie zadowolony i od razu wam się za chce i nikt nie będzie myślał o spaniu[emoji6]
 
Jeśli pragniesz dziecka byś musiała się poświęcić troszkę. Dzidziuś się sam nie zrobi. Zrób mężowi dobra kolację do tego jakieś winko czerwone A na zakończenie dnia Przytulanki i mąż będzie zadowolony i od razu wam się za chce i nikt nie będzie myślał o spaniu[emoji6]
Ja wszystko czaje pytanie brzmi czy ten cykl jest stracony? Dziś 13dc przy cyklach 26-27
 
Mi lekarz powiedział ze ma sporo pacjentek gdzie nawet tydzień od owulacji teoretycznie na negatywnych testach zachodzą w ciążę. Wiec moim zdaniem nie jest nic stracone
 
Jeśli miałaś wczoraj pozytywny test owu to od 24-36 godzin jest owulacja czyli moim zdaniem nie masz straconego cyklu. Przytulanki jeszcze dzisiaj może akurat się uda.
 
Info mojego lekarza zdrowy sex i zdrowe plemniki są co 2 max 3 dni potem zachodzi do zmian w szczególności u mężczyzn jak i tolerancja u kobiet w przypadku ograniczenia fikołkow tylko do dni płodnych.
 
reklama
Do góry