reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ze wzgledu na niedoczynnosc wlasnie musze sprawdzac kazdy cykl. Bo przy moich kiepskich wynikach i srednim reagowaniu na dawki hormonu syntetycznego lekarz sam stwierdzil ze pewnie mam puste mce... Nigdy wczesniej o tym nie myslalam bo bylam pewna - jajniki bola, sluz jest, cykle ok - na pewno mam owulacje i nie ma tu problemu. A jednak...
No mi z tego co Endo 9 maja powiedział to hormony mam ok nie ma do czego się przyczepić. Ale nie mam pewności czy mam owu i chce to sprawdzić tylko teraz muszę czekać do wtorku i zapytać lekarza i go jakoś przekonać bo nie dam się zbyć teraz.
 
reklama
Tu masz rację mi synek rekompensuje wszystkie "minusy" i naprawdę mam ogromną nadzieję że uda mi się powiększyć moja rodzinkę :-)
Życzę Ci tego z całego serca. Ja też mam dużą rodzinę i sama bym chciała założyć ale jak będzie tylko jedno dziecko to już będę szczęśliwa. [emoji846]
 
No mi z tego co Endo 9 maja powiedział to hormony mam ok nie ma do czego się przyczepić. Ale nie mam pewności czy mam owu i chce to sprawdzić tylko teraz muszę czekać do wtorku i zapytać lekarza i go jakoś przekonać bo nie dam się zbyć teraz.
Kochana ja teraz czekam do @ a pewnie lada moment będzie bo brzuch boli. A mam już w domu leki od lekarza. Dostałam clo i aromeka brać 2-7dc 2x1 tabletce i 9-10 dc mam przyjść na monitoring. Jak będzie ładnie rosło to czekamy do odpowiedniej wielkości zastrzyk i fikołki. Jak niestety nie podziała w tym cyklu to w przyszłym ciut mocniejsza dawkę leku.
 
Kochana ja teraz czekam do @ a pewnie lada moment będzie bo brzuch boli. A mam już w domu leki od lekarza. Dostałam clo i aromeka brać 2-7dc 2x1 tabletce i 9-10 dc mam przyjść na monitoring. Jak będzie ładnie rosło to czekamy do odpowiedniej wielkości zastrzyk i fikołki. Jak niestety nie podziała w tym cyklu to w przyszłym ciut mocniejsza dawkę leku.
Trzymam kciuki i czekam na wiadomość że się udało. Non stop nas coś złego spotyka to czas nadszedł aby każda z nas w końcu spotkało coś dobrego i wspaniałego np fasolka. Uda się zobaczysz wierzę w to bardziej niż w sama siebie
 
Dziewczyny ale my jesteśmy dzielnie powiem wam [emoji7]
Ja to już czasami sama sobie się dziwię że tyle znoszę i nadal walczę i nie poddaje się. Choć czasami mam momenty załamania ale to tylko momenty. Wtedy w chodzę na forum i spowrotem mam siły do walki o fasolke. Ja już się chyba uzależnilam od tego forum. Rano wstaje biorę tabletki idę się myć ogarniam się i pierwsze co to tel do ręki i czytam forum. [emoji1787][emoji1787]
 
Laski damy rade :)
Ja ucieam spać. Wzięłam nospe bo brzuch boli ale @ jeszcze nie ma.
A jutro musze tyle spraw ogarnać..
Dobranoc
 
Właśnie dziś czytałam o tym u mamy ginekolog
emoji6.png
zobaczcie, podaje sie w III trymestrze kobietom z Rh-
A Twoja siostra będzie musiała zapłacić za ten zastrzyk, czy jak to teraz jest? Artykuł z grudnia 2016 r. więc mogło się pozmieniać.
Ja na pewno będę chętna na taki zastrzyk profilaktycznie, bo mam Rh-. Nie zaszkodzi, a lepiej zapobiegać
emoji848.png
Zobacz załącznik 973118
Z cego co mowiła to darmowe chociaż chodzi prywatnie
Właśnie dziś czytałam o tym u mamy ginekolog [emoji6] zobaczcie, podaje sie w III trymestrze kobietom z Rh-
A Twoja siostra będzie musiała zapłacić za ten zastrzyk, czy jak to teraz jest? Artykuł z grudnia 2016 r. więc mogło się pozmieniać.
Ja na pewno będę chętna na taki zastrzyk profilaktycznie, bo mam Rh-. Nie zaszkodzi, a lepiej zapobiegać [emoji848]Zobacz załącznik 973118
Z tego co mowiła darmowe .
 
reklama
Do góry